Aranżacje

Prezentujemy aranżacje jako inspiracje. Sprawdzone marki dają gwarancję, że produkty są doskonale zaprojektowane oraz starannie wykonane przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów.

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Kropki Tlo.svg

Marki

Najnowsze artykuły

Loftowy Gabinet Air Fotel Eva i niebeski rower

Jak będą wyglądały biura przyszłości?

Zastanawiasz się nad tym, jak będą wyglądać biura w przyszłości? Jakie meble biurowe czy aranżacje będą modne i funkcjonalne za 20, 30 czy 50 lat? Tego oczywiście nie wie nikt. Warto jednak uwzględnić aktualne trendy, wypowiedzi ekspertów oraz najświeższe dane. Przyjrzeliśmy się temu zagadnieniu bliżej. Wnioski? Niezwykle ciekawe.

PRZECZYTAJ
zestaw biurek bench z krzesłami obrotowymi budki do spotkań dla 2 osób sofy i pufy systemowe soft seating NARBUTAS budka akustyczna
Poradnik

Budka akustyczna i jej dźwiękoszczelność

Budka akustyczna o największym poziomie dźwiękoszczelności- kiedy warto inwestować w budkę o najwyższym stopniu redukcji poziomu hałasu, a kiedy nie warto.
Otrzymaliśmy niedawno zapytanie ofertowe na 3 kabiny akustyczne do biura.

PRZECZYTAJ
nowoczesne biuro o jakim marzą pracownicy Meble Biurowe I Kabiny Akustyczne do spotkań Narbutas

O jakich biurach marzą pracownicy?

Dobrze urządzone biuro ma ogromne znaczenie. Czy wiesz, że już 87 proc. pracowników biurowych uważa, że jakość miejsca pracy ma znaczenie przy wyborze potencjalnego pracodawcy? To wnioski z badania zrealizowanego przez Skanska i firmę badawczą Zymetria.

PRZECZYTAJ
Kropki Tlo.svg