Biurka regulowane Narbutas

Tańsze Biurka Regulowane Narbuta
Tańsze Biurka Regulowane Narbuta
Tańsze Biurka Regulowane Narbuta
Biurka regulowane Narbutas- lepsza cena

Tańsze biurka regulowane od Narbutas – większa dostępność dla Ciebie!

Mamy świetne wieści dla wszystkich poszukujących biurek regulowanych! Nasz partner, Narbutas, postanowił obniżyć ceny na najpopularniejsze modele biurek B-Active oraz Active. To oznacza, że teraz możesz łatwiej niż kiedykolwiek znaleźć idealne biurko dostosowane do Twoich potrzeb.
Wiesz, z doświadczenia wiemy, że nie szukasz zawsze najtańszych lub najdroższych rozwiązań. Twoim celem jest znalezienie biurka, które doskonale pasuje do Twojego stylu pracy i preferencji. Dlatego warto przyjrzeć się dostępnym na rynku opcjom.

Biurka regulowane, które proponujemy oparte są na zaawansowanej technologii i solidnych rozwiązaniach renomowanych firm.

Zwróć uwagę na różne rodzaje stelaży, zakresy regulacji, prędkość podnoszenia, udźwig oraz różne sposoby sterowania przesuwem. Wszystkie te dodatkowe funkcje znacząco ułatwiają obsługę biurka i zwiększają jego adaptacyjność do Twoich potrzeb.

Co więcej, blat o grubości 25 mm wykonany jest z płyty laminowanej pokrytej warstwą melaminy (MFC) i posiada oklejony tworzywem ABS o grubości 2 mm. Możesz wybrać zwykły blat bez otworów, blat z metalową przelotką lub blat z wycięciem typu scallop. Podłużnice pod blatem, w formie uniwersalnej rozsuwanej szyny, są dostosowane do długości blatu.

Biurko Z Elektryczną Regulacją Wysokości Narbutas
Biurko Z Elektryczną Regulacją W

Jednak to nie koniec! Narbutas, jako jedna z nielicznych firm produkujących meble biurowe, oferuje również szeroki wybór akcesoriów dedykowanych do biurek.

Bez względu na rodzaj stelaża, możesz dopasować koryta lub koszyki kablowe, listwy zasilające oraz konektory do ich połączenia. Dodatkowo, dostępne są metalowe szuflady zamykane na zamek wyłożone filcem, osłony okablowania pionowego, tapicerowane ścianki i panele biurkowe oraz wiele innych funkcjonalnych dodatków.

Teraz, dzięki obniżonym cenom na wybrane modele biurek regulowanych od Narbutas, masz większą szansę na znalezienie idealnego biurka.

Biurka, które sprosta Twoim oczekiwaniom. Nie zwlekaj, sprawdź naszą ofertę już teraz i stwórz sobie ergonomiczne i komfortowe miejsce pracy!

O wszystkich biurkach Narbutas z naszej oferty przeczytasz Tutaj.

Biurko Regulowane Active Narbutas
Biurko Regulowane Active Narbutas

Modele biurek regulowanych ACTIVE są teraz dostępne w obniżonych cenach!

Nie przegap okazji, aby zdobyć biurko, które idealnie spełni Twoje potrzeby!
Biurka regulowane ACTIVE to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie płynną regulację wysokości blatu. Z ramą teleskopową i kolumną typu DOWN, te biurka zapewniają nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo. Wyposażone w dwa silniki i zabezpieczenie antykolizyjne, biurka ACTIVE są gotowe do pracy w każdym momencie.

Co wyróżnia modele biurek ACTIVE?

Przede wszystkim funkcja pamięci, która pozwala zapisać ulubione ustawienia wysokości. Dodatkowo, niektóre wersje mają wyświetlacz wysokości, który ułatwia monitorowanie i dostosowywanie blatu do swoich preferencji. Możesz wybrać między dwoma wersjami: z dwuelementową kolumną i zakresem regulacji od 698 mm do 1168 mm, lub z trójelementową kolumną i zakresem regulacji od 617 mm do 1267 mm. Wybór należy do Ciebie!
Podłużnice biurek ACTIVE wykonane są z blachy tłoczonej i dostosowane do czterech różnych długości blatów: 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm oraz 1800 mm, oraz dwóch szerokości – 700 mm lub 800 mm. Możesz wybrać odpowiednią kombinację, aby stworzyć idealną przestrzeń roboczą.

Noga dwukolumnowa składa się z segmentów o przekroju 50×70 mm i 60×80 mm, natomiast noga trójkolumnowa składa się z segmentów o przekroju 40×60 mm, 50×70 mm i 60×80 mm. Dzięki rozwiązaniu systemu Glide unikniesz zarysowań lakieru na wewnętrznych kolumnach biurka. Ponadto, możesz wybrać stopkę biurka spośród trzech dostępnych wykończeń. Stelaż jest dostępny w trzech kolorach: białym, czarnym lub metalicznym.

Biurko Z Elektryczną Regulacją Wysokości Narbutas
Biurko Z Elektryczną Regulacją W (1)

Biurka ACTIVE oferują wiele funkcji, które zapewnią Ci wygodę i efektywność podczas pracy.

Dwa silniki zapewniają płynne podnoszenie blatu, a funkcja antykolizyjna gwarantuje bezpieczeństwo. Biurka mają również łagodny start i łagodne zatrzymanie, aby uniknąć nagłych ruchów. Prędkość podnoszenia sięga nawet 40 mm/s, a długość skoku wynosi 470 mm (dwupoziomowa kolumna) lub 650 mm (trzy poziomowa kolumna). Udźwig biurka wynosi imponujące 100 kg.

Biurko Regulowane B Active Narbut
Biurko Regulowane B Active Narbut

Cena biurka B-ACTIVE została obniżona! Teraz możesz mieć to fantastyczne biurko regulowane w jeszcze lepszej cenie!

B-ACTIVE to biurko z płynną regulacją wysokości blatu, które wyposażone jest w dwie kolumny typu DOWN i dwa silniki. Teraz możesz cieszyć się jeszcze wygodniejszym dostosowaniem blatu do swoich preferencji. To nie wszystko – biurko posiada również zabezpieczenie antykolizyjne, więc nie musisz się martwić o ewentualne zderzenia.

Przyciski regulacji wysokości biurka mają funkcję pamięci, dzięki czemu możesz łatwo zapamiętać ulubione ustawienia. Zakres regulacji wysokości wynosi od 680 mm do 1150 mm, więc masz pełną swobodę dostosowania biurka do swojej wygody.
Podłużnice biurka są wykonane z blachy tłoczonej i dostosowane do trzech różnych długości blatów – 1200 mm, 1400 mm lub 1600 mm, oraz dwóch szerokości – 700 mm lub 800 mm. To znaczy, że możesz dostosować biurko do swoich preferencji dotyczących przestrzeni roboczej.

Noga biurka składa się z dwóch segmentów – górnej rury o przekroju kwadratowym (40 x 60 mm) i zewnętrznej dolnej rury (50 x 70 mm). Dzięki rozwiązaniu systemu Glide unikniesz zarysowań lakieru na wewnętrznych kolumnach biurka. Dodatkowo, masz możliwość wyboru stopki biurka spośród dwóch dostępnych wykończeń. Stelaż biurka jest dostępny w trzech kolorach: białym, czarnym lub metalicznym.

Biurka Regulowane B Active Ze ścianką Narbutas
Biurka Regulowane B Active Ze śc

Biurko B-ACTIVE oferuje wiele funkcji, które zapewnią Ci wygodę i wydajność w pracy.

Dwa silniki gwarantują płynne podnoszenie blatu, a funkcja antykolizyjna zapewnia bezpieczeństwo. Biurko ma również łagodny start i łagodne zatrzymanie, aby uniknąć nagłych ruchów. Prędkość podnoszenia wynosi do 30 mm/s, a długość skoku to 470 mm. Udźwig biurka wynosi 80 kg, więc możesz na nim umieścić wszystko, czego potrzebujesz. Co więcej, zużycie energii w trybie czuwania wynosi tylko 0,05 W, co przekłada się na oszczędność energii.

Teraz, dzięki obniżce ceny, możesz mieć regulowane biurko B-ACTIVE lub ACTIVE w doskonałej cenie. Nie przegap okazji!

Katalog biurek regulowanych znajdziesz Tutaj.