Dodaj i podziel na strefy

system loftowych ścianek działowych do biura
system loftowych ścianek działowych do biura
Loft Style Zoning Shelf Narbutas #2

DODAJ i dziel na strefy

Chcecie podzielić przestrzeń biurową, ale nie chcecie jej zamykać? Potrzebujecie miejsca do zebrań i spotkań z klientami, a nie posiadacie pokoju konferencyjnego? A może standardowe ścianki działowe i parawany tapicerowane wydają się Wam nudne.

Lubicie styl loftowy?

Jeśli tak, to koniecznie zwróćcie uwagę na loftową ściankę z firmy Narbutas.

Podstawą tego rozwiązania jest stalowa rama. W wersji malowanej na kolor czarny, to absolutny loft style. W standardzie, konstrukcja malowana jest również na kolor biały, antracytowy, metaliczny i ciemny brąz.

system loftowych ścianek działowych do biura
Loft Style Zoning Shelf Narbutas #1

Ramę możemy personalizować wybierając dodatki, w zależności od potrzeb i upodobań.

Pierwszym dodatkiem może być tablica magnetyczna albo zwykła tablica do pisania flamastrem. Bardzo przydatny gadżet, jeśli zechcemy ilustrować treść spotkania albo potraktować ją jako tablicę informacyjną.

Jeśli mamy tablicę, to dobrze jest odkładając flamaster, mieć go blisko tablicy. Możemy zatem zamontować w ramie półki. Półki to w praktyce skrzynki z płyty melaminowej lub wykończonej okleiną naturalną. Taka otwarta półka, to doskonałe miejsce na książki, kwiaty doniczkowe czy ozdobne gadżety.

system loftowych ścianek działowych do biura
Loft Style Zoning Shelf Narbutas #3

Ostatnimi elementami wypełniającymi ramę ścianki są panele akustyczne.

W tym przypadku, są to bardzo lekkie i trwałe panele wykonane z wełny PET. Tak, z plastiku. A dokładniej, przynajmniej w połowie z recyklingu butelek PET. Dbamy więc o środowisko, a jednocześnie o swoje uszy.

Wełna PET, posiada porowatą strukturę. Dzięki temu, nawet stosunkowo cienkie ekrany akustyczne z tego materiału, doskonale pochłaniają dźwięki. Szczególnie dźwięki o średniej i wysokiej częstotliwości.

Obok doskonałych cech akustycznych, panele PET mają jeszcze jedną, szczególnie dzisiaj ważną zaletę, można je łatwo czyścić i dezynfekować. Panele tekstylne, w tej konkurencji nie mają szans z filcem PET.

system loftowych ścianek działowych do biura
Loft Style Zoning Shelf Narbutas #4

Jeśli masz odpowiednią przestrzeń, podoba Ci się ten styl, podoba Ci się funkcjonalność i doceniasz walory użytkowe takiej przegrody, to dodaj ją do listy wyposażenia Waszego biura i efektownie podziel przestrzeń na strefy.