Green Park Office od Bejot

Meble Akustyczne Treehouse Sofy U Floe Bejot
Meble Akustyczne Treehouse Sofy U Floe Bejot
Meble Akustyczne Treehouse Sofy U Floe Bejot
GREEN PARK OFFICE OD BEJOT

Green Park Office od Bejot to zbiór kilkunastu produktów, które zostały stworzone tak, aby działać razem i tworzyć idealne biuro.

Każdy z tych produktów jest nowoczesny i innowacyjny, co pozwoli na poprawę jakości pracy w biurze. Koncept ten jest bardzo oryginalny i zapewni zupełnie nowe doświadczenia związane z pracą.

Możesz poznać rozwiązania Bejot krok po kroku i odkryć, jak możesz połączyć swoją pracę z naturą.

Od wielu lat Bejot koncentruje się na tworzeniu przestrzeni, które są przyjazne dla ludzi. Dzięki badaniom, testom oraz współpracy ze znanymi projektantami, takimi jak Maciej Karpiak czy Dymitr Malcew, stworzyli Green Park Office by Bejot – holistyczny koncept zgodny z filozofią Biophilic Design.

Saar Regał Modułowy Do Biura Bejot
Saar Regał Modułowy Do Biura Bejot

BIODYNAMIKA

Biodynamika to aktywne siedzenie, które chroni dyski kręgosłupa poprzez ruch siedziska w wielu płaszczyznach i aktywizuje układ mięśniowy. Dzięki temu zapewnia ono zachowanie właściwej postawy podczas siedzenia, energię i odporność na infekcje, pozytywne nastawienie oraz podnosi wydajność pracowników.

Filozofia sitting & standing zachęca do pracy w pozycji siedzącej i stojącej, co może mieć pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. 

Możesz wybrać model Biodynamika, który pozwoli Ci na pracę w obu pozycjach. To rozwiązanie może być również wykorzystane w recepcjach i poczekalniach, gdzie po długiej podróży można wypić kawę na stojąco.

Sofy Ekranowane Akustycznie Leaf Pod Bejot
Sofy Ekranowane Akustycznie Leaf Pod Bejot

AKUSTYKA

Hałas wokół nas może wpłynąć negatywnie na nasze samopoczucie i koncentrację, powodując bóle głowy i rozdrażnienie. Można temu jednak zapobiec, dbając o akustykę pomieszczeń, w których przebywamy.

Istnieje wiele rozwiązań, takich jak panele akustyczne naścienne, wolnostojące, podsufitowe oraz absorbery dźwięku.

Ważne jest jednak, aby wybierać produkty, które pochłaniają dźwięk, a nie tylko go odbijają.

Jeśli chcesz poprawić akustykę swojego pomieszczenia i potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami. Bejot oferuje profesjonalną pomoc specjalisty ds. akustyki.

Saar Regał Modułowy Do Dzielenia Biura Bejot
Saar Regał Modułowy Do Dzielenia Biura Bejot

BIOFILIA

Kiedy już zadbasz o spokojne i przyjazne wnętrze, warto pomyśleć o organizacji stanowiska pracy zgodnie z ideą Biofilii, która polega na wprowadzeniu roślin lub elementów naśladujących naturę do wnętrza biura

Dzięki temu możesz odbudować kontakt z naturą, co wpłynie korzystnie na Twoje samopoczucie oraz podniesie efektywność pracy. 

Aby poprawić komfort wnętrza i zadbać o Twoje dobre samopoczucie, możesz wykorzystać takie rozwiązania, jak:

  1. nawiązania do natury i zwiększenie liczby roślin w biurze,
  2. drewniane elementy i naturalne tkaniny,
  3. kolory inspirowane naturą.
Meble Biurowe Bejot
Meble Biurowe Bejot

KREATYWNE ZESPOŁY

Jak stworzyć idealną przestrzeń dla kreatywnych zespołów? 

Po pierwsze, należy zadbać o odpowiednie wnętrza i biodynamiczne formy pracy. Ale co dalej? 

Aby poprawić atmosferę w zespole, warto przenieść spotkania z sali konferencyjnej do mniej formalnych miejsc. Dzięki temu, Twoi pracownicy będą bardziej kreatywni, a atmosfera w pracy poprawi się, co przyczyni się do lepszej pracy zespołowej.  Ponadto, czując się bezpiecznie i na równi z innymi, pracownicy będą pewniejsi siebie i szybciej będą rozwiązywać problemy.

Zadbaj więc o przestrzeń, która zwiększy kreatywność i pozwoli na swobodne dzielenie się pomysłami, nawet tymi najbardziej niestandardowymi.

Produkty Bejot znajdziesz tutaj.