Idealny do open space

Biurko Oparte Na Szafce Round Narbutas #1
Biurko Oparte Na Szafce Round Narbutas #1
Biurko Oparte Na Szafce Round Narbutas #1

Idealny do open space

Nowy system przecudnej urody.

Trochę inny niż większość tego, co jest na rynku, więc może to propozycja dla kogoś, kto chciałby wyróżnić swoje biuro.

Pierwszy rzut oka i przychodzi mi na myśl bauhausowa prostota, bez przedziwnych wygibasów technologów, żeby zrobić coś jeszcze bardziej przykuwającego uwagę. Przeciwnie, jakby projektant znalazł kawałek wygiętej rury hydraulicznej i dostrzegł w tym- wydaje się oczywistym- kształcie, drzemiący potencjał. Tak powstawały kiedyś meble. Teraz pewnie tak nie powstają, ale akurat nasz okrągły system, dokładnie z tym mi się skojarzył.

Wydaje mi się, że miałby się dobrze w dużym, dobrze oświetlonym wnętrzu, gdzie przestrzeń jest wyraźnie podzielona na strefy, a strefy miałyby jasno zdefiniowane funkcje. Funkcja i geometria.

Dla mnie Round, to system mebli idealny do wnętrz open space, w których projektant zechce czerpać inspirację z Bauhausu.

Biurko Bench Round Narbutas #2
Biurko Bench Round Narbutas #2

Oczywiście, nie tylko open space. Może być i małe biuro, byle nie było zagracone. Takie nieco surowe, ascetyczne.

Teraz garść informacji technicznych o cechach wyróżniających ten dość rozbudowany system mebli biurowych.

Mamy do dyspozycji oczywiście biurka pojedyncze i zestawy bench. Tak biurka pojedyncze jak i podwójne, rozbudowywać można w ciągi, wstawiając między skrajne moduły, moduły środkowe, z cofniętą do wewnątrz nogą. Oszczędzamy dzięki temu pieniądze i miejsce pod biurkiem, bo na połączeniu dwóch biurek mamy jedną, a nie dwie nogi podpierające.

Biurko Zestaw Bench Round Narbutas #4
Biurko Zestaw Bench Round Narbutas #4

Często słyszę od użytkowników, że chcą mieć dokumenty pod ręką. Osobiście jestem za takim planowaniem biura, żeby jednak być zmuszonym do zrobienia kilku kroków od czasu do czasu. Oczywiście dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

W systemie Round mamy biurka oparte o szafy, które doskonale oddzielą stanowiska, ale też oferują miejsce do przechowywania dokumentów papierowych w zasięgu ręki użytkownika.

Tak więc, jeśli często korzystacie z dokumentacji papierowej i nie ma mowy o ciągłym wstawaniu i podchodzeniu do szafy, to takie biurko na pewno się sprawdzi.

Szafa aktowa do oparcia blatu biurka może być otwarta, wyposażona w drzwi przesuwne, albo drzwi uchylne oraz szuflady. W przypadku wyboru ostatniej opcji nie zachodzi potrzeba zakupu kontenera podbiurkowego.

Szafy aktowe do oparcia blatu biurka, ustawiamy na stelażu nawiązującym charakterem do stelaża biurka. Możemy je przykryć od razu topem stanowiącym przedłużenie blatu, albo zastosować nadstawki o wysokości jednego lub dwóch segregatorów.

Biurko Bench Oparte Na Szafce Round Narbutas #5
Biurko Bench Oparte Na Szafce Round Narbutas #5

Lekki stelaż pięknie wygląda bez kontenerów pod blatem, jedynie z elementami okablowania, które poradzą sobie z przewodami i zasilaczami, by nie zaburzały linii biurek. Okablowanie montowane bezpośrednio do stelaża, a blat tylko przykrywa całość.

Blat biurka Round można zamówić bez przepustów, z wycięciem na kable typu scallop albo przepustem z klapką czy pokrywą z gniazdami. Blaty mogą być przesuwane dla umożliwienia łatwego dostępu do kabli pod blatem biurka. Róg biurka, może być wykończony standardowo albo może być zaokrąglony.

Stelaż nogi z giętej rury okrągłej, połączonej za pomocą dwóch solidnych podłużnic. Dzięki temu, stelaż nawet bez blatu jest stabilny, a wizualnie jest lekki. Całość skręca się za pomocą jednego klucza imbusowego, a metalowe rynny na kable, mocuje się bezpośrednio do podłużnic.

Duża ilość dostępnych elementów systemu Round, dobra cena, 10 letnia gwarancja, jego elastyczność to praktyczne atuty.

Jego nietuzinkowa uroda sprawia, że jest bardzo ciekawą propozycją dla klientów, którzy szukają czegoś specjalnego. Czegoś, czego nie zobaczą w co drugim biurze.