Lody na biegunie zimna-realizacja

białe biurko narożne na czarnym stelażu metalowym
białe biurko narożne na czarnym stelażu metalowym
Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#2

Lody na biegunie zimna – realizacja

Space plan otrzymaliśmy od Pani Laury, projektantki tworzącej wnętrza dla swojego klienta.

Naszym zadaniem było zaproponować i dostarczyć pierwsze wyposażenie do nowego biura w fabryce lodów. Po rozmowie z projektantką, mamy już jasność, jakiego rodzaju meble mają wypełnić pokoje biurowe pracowników.
Do nasz należy teraz dobranie odpowiednich produktów, omówienie konfiguracji, kolorów i wymiarów oraz zaproponowanie ich inwestorowi.

Pani Laura wybiera system NOVA O, czyli stelaż na płozach, bo zależy jej na prostocie i porządku. Stelaż ma być malowany proszkowo na kolor czarny, bo krzesła również będą miały stelaż czarny.

Blaty oraz kontenery do biurek, mają być śnieżnobiałe. Mają wydawać się sterylne i takie mogą być, bo melamina zabezpieczona obrzeżem ABS, nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Jest łatwa do utrzymania w czystości, odporna na szorowanie oraz większość środków do czyszczenia.

zestaw biurek narożnych z białej płyty z białymi szafkami i krzesłami
Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#6

Kontenery dostawne do biurek kompaktowych, przedłużają powierzchnię roboczą blatu.
Szafy aktowe mają być cieplejsze. Wybór pada na dąb bielony. Dwie różne wysokości, ale wszystkie zamykane drzwiami skrzydłowymi, z zamkiem i białymi uchwytami.

Przygotowujemy ofertę i przesyłamy ją klientowi, który za raz po tym, zaprasza nas na rozmowę. Spotykamy się z klientem w Suwałkach, w nowym obiekcie.

Wsłuchujemy się w uwagi klienta, jakie pojawiły się po otrzymaniu oferty. Również w wątpliwości, na przykład dotyczące pierwotnie proponowanych krzeseł. Białe blaty biurek łatwo czyścić, ale już biała siatka na oparciach krzeseł biurowych, wymaga więcej uwagi i zabiegów.

Decyzja- zmiana krzeseł na bardziej klasyczne z tkaniną w kolorze szarym. Pokazujemy próbki materiałów i potwierdzamy wybory projektantki. Asortyment mamy zatwierdzony.

W pierwszej transzy, dostarczamy część mebli pracowniczych. Część załogi, już na początku 2021 roku, przenosi się do nowego biura przy nowym zakładzie produkcyjnym. Meble metalowe, klient kupuje w firmie Malow, to sąsiad praktycznie z za płotu.
Teraz tylko formalności, cena, umowa i za 3 tygodnie pojawiamy się na montażu.

biurko narożne z białym blatem na czarnym stelażu
Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#1

Moim zdaniem, bardzo fajnie wygląda biurko z tą dużą płożą w biurku kompaktowym.

Zresztą, całe biurko jest doskonale zaprojektowane. Urody dodaje również dystans między blatem a nogą. Bardzo efektowny, metalowy przepust na kable w kolorze czarnym. Klapka jest unoszona i daje dostęp do kabli, które w przyszłości, znajdą się w koszu podwieszonym pod blatem. Na razie, pod blatem mamy dwie solidne podłużnice, które skutecznie stabilizują nogi biurka.

białe biurko na czarnym stelażu metalowym widok na podłuźnice
Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#3

Krzesło obrotowe, nie dosyć, że dużo tańsze od tego oparciem z białej siatki, to jeszcze wyposażone jest w zagłówek i regulację podparcia lędźwiowego.

Oczywiście, standardem w krzesłach biurowych jest mechanizm synchroniczny, regulowane na wysokość podłokietniki z miękką nakładką oraz regulacje wysokości siedziska i oparcia. To krzesło ma to wszystko w standardzie, a kółka miękkie dobraliśmy do twardej podłogi w biurze.

białe biurko na czarnym stelażu metalowym
Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#4

Mnie urzeka taka prostota. A Was?

Czekamy na sygnał od inwestora do dostarczenia drugiej transzy zamówienia. Mamy dla niego resztę mebli pracowniczych, małą i efektowną recepcję, stoły konferencyjne do dzielonej ścianą ruchomą sali, a także gabinet.

Bardzo chętnie zrobimy to latem.

Jak widać, nawet najtęższe mrozy nas nie powstrzymały, więc i upały nie powstrzymają. Po cichu, liczymy na poczęstunek. W końcu to fabryka lodów:)

białe narożne biurko z przepustem i wysokim kontenerem oraz krzesłem obrotowym
Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#5