Lody na biegunie zimna-realizacja

Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#2
Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#2
Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#2
Lody na biegunie zimna -realizacja

Space plan otrzymaliśmy od Pani Laury, projektantki tworzącej wnętrza dla swojego klienta. Naszym zadaniem było zaproponować i dostarczyć pierwsze wyposażenie do nowego biura w fabryce lodów. Po rozmowie z projektantką, mamy już jasność, jakiego rodzaju meble mają wypełnić pokoje biurowe pracowników.
Do nasz należy teraz dobranie odpowiednich produktów, omówienie konfiguracji, kolorów i wymiarów oraz zaproponowanie ich inwestorowi.
Pani Laura wybiera system NOVA O, czyli stelaż na płozach, bo zależy jej na prostocie i porządku. Stelaż ma być malowany proszkowo na kolor czarny, bo krzesła również będą miały stelaż czarny.
Blaty oraz kontenery do biurek, mają być śnieżnobiałe. Mają wydawać się sterylne i takie mogą być, bo melamina zabezpieczona obrzeżem ABS, nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Jest łatwa do utrzymania w czystości, odporna na szorowanie oraz większość środków do czyszczenia.

Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#6
Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#6

Kontenery dostawne do biurek kompaktowych, przedłużają powierzchnię roboczą blatu.
Szafy aktowe mają być cieplejsze. Wybór pada na dąb bielony. Dwie różne wysokości, ale wszystkie zamykane drzwiami skrzydłowymi, z zamkiem i białymi uchwytami.
Przygotowujemy ofertę i przesyłamy ją klientowi, który za raz po tym, zaprasza nas na rozmowę. Spotykamy się z klientem w Suwałkach, w nowym obiekcie. Wsłuchujemy się w uwagi klienta, jakie pojawiły się po otrzymaniu oferty. Również w wątpliwości, na przykład dotyczące pierwotnie proponowanych krzeseł. Białe blaty biurek łatwo czyścić, ale już biała siatka na oparciach krzeseł biurowych, wymaga więcej uwagi i zabiegów. Decyzja- zmiana krzeseł na bardziej klasyczne z tkaniną w kolorze szarym. Pokazujemy próbki materiałów i potwierdzamy wybory projektantki. Asortyment mamy zatwierdzony.
W pierwszej transzy, dostarczamy część mebli pracowniczych. Część załogi, już na początku 2021 roku, przenosi się do nowego biura przy nowym zakładzie produkcyjnym. Meble metalowe, klient kupuje w firmie Malow, to sąsiad praktycznie z za płotu.
Teraz tylko formalności, cena, umowa i za 3 tygodnie pojawiamy się na montażu.

Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#1
Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#1

Moim zdaniem, bardzo fajnie wygląda biurko z tą dużą płożą w biurku kompaktowym. Zresztą, całe biurko jest doskonale zaprojektowane. Urody dodaje również dystans między blatem a nogą. Bardzo efektowny, metalowy przepust na kable w kolorze czarnym. Klapka jest unoszona i daje dostęp do kabli, które w przyszłości, znajdą się w koszu podwieszonym pod blatem. Na razie, pod latem mamy tylko dwie solidne podłużnice, które skutecznie stabilizują nogi biurka.

Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#3
Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#3

Krzesło obrotowe, nie dosyć, że dużo tańsze od tego oparciem z białej siatki, to jeszcze wyposażone jest w zagłówek i regulację podparcia lędźwiowego. Oczywiście, standardem w krzesłach biurowych jest mechanizm synchroniczny, regulowane na wysokość podłokietniki z miękką nakładką oraz regulacje wysokości siedziska i oparcia. To krzesło ma to wszystko w standardzie, a kółka miękkie dobraliśmy do twardej podłogi w biurze.

Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#4
Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#4

Mnie urzeka taka prostota. A Was? Czekamy na sygnał od inwestora do dostarczenia drugiej transzy zamówienia. Mamy dla niego resztę mebli pracowniczych, małą i efektowną recepcję, stoły konferencyjne do dzielonej ścianą ruchomą sali, a także gabinet.
Bardzo chętnie zrobimy to latem. Jak widać, nawet najtęższe mrozy nas nie powstrzymały, więc i upały nie powstrzymają. Po cichu, liczymy na poczęstunek. W końcu to fabryka lodów:)

Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#5
Realizacja Cubi Meble Biurowe Nova O Suwalki#5