Meble gabinetowe mdd- przegląd oferty producenta

Meble Gabinetowe VIGA Mdd
Meble Gabinetowe VIGA Mdd
Meble Gabinetowe VIGA Mdd
Meble gabinetowe mdd- przegląd oferty producenta

Meble gabinetowe MDD. Przejrzyjmy razem ofertę mebli gabinetowych od jednego z największych producentów mebli biurowych w Polsce.

Cubi ma przyjemność oferować meble biurowe marki MDD bezpośrednio z biur w mieście Białystok i Warszawa, ale dostawy realizujemy na terenie całego kraju.

Zauważyliście, że na rynku krajowym, nie każda firma produkująca meble biurowe posiada ofertę ciekawych mebli gabinetowych? Niektóre w ogóle nie mają gabinetów w ofercie, a jeśli mają, to są to raczej starsze wzory. Dlaczego niewielu producentów poszerza swoją ofertę o meble do gabinetu?

Odpowiedzią jest zmiana organizacji biur. Egalitarne biura nie wymagają często mebli o wyższym standardzie. Coraz częściej manager, chociaż pracuje w wydzielonej przestrzeni, to jednak pracuje przy takim samym biurku jak szeregowy pracownik. Jego stanowisko wyróżnia się niekiedy nieco wyższej klasy fotelem biurowym, ale też nie zawsze. Ten trend, choć widoczny, nie jest jeszcze bardzo powszechny. Kadra zarządzająca nadal potrzebuje wyróżnić się w firmie lub instytucji wyższym standardem wyposażenia gabinetu.

Biurko Do Gabinetu STATUS Mdd
Biurko Do Gabinetu STATUS Mdd

Jak zmieniały się gabinety prezesów i dyrektorów?

Na początku lat 90-tych, najbardziej pożądanym gabinetem był taki z dużym biurkiem, z lśniącym lakierem grubym blatem, na którym stała kryształowa popielnica i gazeta codzienna. Pokój gabinetowy koniecznie z witrynką i przepastnym, głębokim fotelem gabinetowym w skórze. Z czasem, kiedy upowszechniły się komputery, producenci mebli biurowych modyfikowali rozwiązania pod kątem umożliwienia managerom korzystania z nowoczesnej jak na owe czasy techniki informatycznej. Pojawiły się wszelkiego rodzaju modyfikacje biurek polegające na zastosowaniu przepustów na którym stanął monitor kineskopowy, ukryciu kabli oraz zakamuflowaniu jednostki CPU. Częstym rozwiązaniem stało się też dodatkowe biurko określane mianem komputerowego.

Miniaturyzacja sprzętu a szczególnie upowszechnienie komputerów przenośnych, od razu miało swoje konsekwencje w zmianie wyglądu mebli gabinetowych.

Biurka nie musiały już dźwigać dużych i ciężkich monitorów i ukrywać komputera i urządzeń peryferyjnych. Stopniowo zmieniały się styl zarządzania kadrą. Niedostępni wcześniej, bo zamknięci w swoich gabinetach szefowie wychodzą do ludzi, którymi zarządzają. Murowane ściany zamieniają na szklane.

Współcześnie, wizerunek energicznego i otwartego managera można wzmocnić również przy pomocy odpowiedniego zestawu gabinetowego. Dlatego tak modne wśród kadry zarządzającej jest obecnie korzystanie z biurek regulowanych elektrycznie i ergonomicznych foteli gabinetowych.

Pomocnik Biurka Gabinetowego VIGA Mdd
Pomocnik Biurka Gabinetowego VIGA Mdd

Oferta mebli gabinetowych mdd w 2023 roku.

Fabryka MDD przeszła tę drogę ciągle zmieniając i aktualizując swoją ofertę mebli gabinetowych na przestrzeni lat. Trzeba też szczerze przyznać, że MDD udało się stworzyć system gabinetowy, który w niezmienionej formie oferowany jest od wielu lat i z powodzeniem znajduje kolejnych zadowolonych użytkowników.

MDD jest tym producentem, który chyba jako jedyny na rynku ma gabinety od klasy premium do budżetowych i prostych rozwiązań dla kadry kierowniczej.

Aktualna oferta mebli gabinetowych z Sępólna Krajeńskiego to trzy stosunkowo nowe kolekcje oraz dwie starsze. W nowych rozwiązaniach pojawiły się elementy z materiałów szlachetnych, co było sporą zmianą. Wcześniej MDD oferowała meble wykonywane wyłącznie z płyty laminowanej.

Meble Gabinetowe QUANDO Mdd
Meble Gabinetowe QUANDO Mdd

Proste i tanie meble gabinetowe dla kadry kierowniczej – QUADNO

Klasyczna, płytowa budowa biurka nie budzi skrajnych emocji. Bardzo proste i porządne biurko dla każdego. Jedynym elementem dekoracyjnym są aluminiowe dystanse unoszące gruby na 38 mm blat. Proste biurko dostępne jest z kontenerem podbiurkowym, albo w wersji z blatem opartym z jednej strony na szafce managerskiej. W ramach kolekcji QUANDO możesz mieć również dedykowane stoły konferencyjne oraz szafy aktowe i ubraniowe. Gabinet QUANDO produkowany jest z płyty wiórowej w pięciu popularnych dekorach.
Jeśli szukasz stonowanego i niedrogiego gabinetu dla kierownika lub dyrektora, a do tego nie masz za dużo miejsca w gabinecie, to z całą pewnością powinieneś rozważyć QUANDO.

Meble Gabinetowe STATUS Mdd
Meble Gabinetowe STATUS Mdd

Ponadczasowe meble gabinetowe i biurko z grubym warstwowym blatem – STATUS

STATUS jest przykładem udanego gabinetu, którego wzornictwo można określić jako ponadczasowe. Dlaczego ponadczasowe? Bo obecny w ofercie fabryki MDD od wielu lat, praktycznie bez zmian konstrukcyjnych, znajduje nadal wielu klientów.

Za co klienci cenią gabinet STATUS? Prawdopodobnie za pogrubiony blat składający się z trzech warstw płyty laminowanej. Górna warstwa 12 mm w dekorze drewnopodobnym, środkowa 12 mm w kolorze antracyt i dolna o grubości 28 mm w dekorze drewnopodobnym. Razem 52 mm solidnego blatu z łukowym wybrzuszeniem z przodu biurka. O atrakcyjnym wyglądzie stołu decydują również wysunięte poza boczne krawędzie blatu nogi grubości 52 mm. Biurko występuje jako wolnostojące lub z bocznym blatem pomocniczym. Kolekcja STATUS zawiera również bogaty zestaw stołów konferencyjnych. Wolnostojących oraz systemowych z możliwością rozbudowy. Uzupełnieniem są oczywiście meble do przechowywania. Kontener i zestaw gabinetowych szaf aktowych i ubraniowych z pogrubionymi wieńcami. Nawiązując w ten sposób do charakterystycznego designu biurka. Gabinet STATUS produkowany jest z płyty wiórowej w sześciu popularnych dekorach zawsze z akcentem antracytowego pogrubiacza.

Ten popularny gabinet wymaga nieco więcej miejsca w pokoju niż poprzedni, ale też wymaga nieco więcej przestrzeni do wyeksponowania swoich walorów. Ciekawą opcją jest zestaw spójnych wzorniczo stołów konferencyjnych, które mogą funkcjonować w samym gabinecie jak też oddzielnie, w gabinetowym pokoju konferencyjnym.

Biurko Gabinetowe MITO Okleina Mdd
Biurko Gabinetowe MITO Okleina Mdd

Bezkompromisowe wzornictwo biurka gabinetowego dla zdecydowanego managera – VIGA

Dwa wcześniej prezentowane gabinety raczej nie budzą skrajnych emocji. Z kolekcją mebli do gabinetu VIGA jest inaczej. W naszym odczuciu albo się bardzo klientom podoba, albo zdecydowanie się nie podoba. Jest to zatem system dla szefów bardzo zdecydowanych i pewnych siebie. Pisaliśmy już o tym gabinecie zaraz po jego premierze w artykule: Dębowe Biurko VIGA – Nowość z MDD

Biurko VIGA dostępne jest w wersji wolnostojącej, z blatem opartym z jednej strony na kontenerze, z blatem opartym z jednej strony na pomocniku lub w bogatej wersji z kontenerem zamiast nogi z jednej i pomocnikiem z drugiej strony. Wersja wolnostojąca ma swoją odmianę z regulowanym blatem.
Inspiracją dla biurka VIGA były z całą pewnością podpory drewniane spotykane na warsztatach lub budowach. W wersji gabinetowej, producent zdecydował się na nogi z masywu drewnianego zabezpieczone lakierem i połączone solidną podłużnicą z aluminium. Ta bardzo efektowna podstawa zestawiana jest z blatem z płyty laminowanej w siedmiu kolorach. W bogatszej i bardziej efektownej wersji z blatem w okleinie naturalnej barwionej na trzy kolory lub blatem wykończonym bardzo odpornym na zarysowania laminatem HPL Fenix w kolorze czarnym.

Uzupełnieniem kolekcji biurek VIGA są oczywiście stoły konferencyjne i szafy gabinetowe o minimalistycznym i eleganckim designie oraz dopasowanym wykończeniu.

Biurko Gabinetowe MITO Mdd
Biurko Gabinetowe MITO Mdd

Nowoczesny i rozbudowany system mebli gabinetowych dla każdego – MITO

Gabinet MITO rozpoczynał swoją karierę w biurach od wersji dwukolorowego biurka wolnostojącego lub z pomocnikiem, ale bez regulacji wysokości blatu. Z czasem, nasz dostawca dołączał kolejne wersje biurek MITO. I tak możemy wybrać również biurko oparte na kontenerze lub oparte z jednej strony na kontenerze z drugiej na szafce. Dwa kolory płyty laminowanej zestawione są tu z laminatami HPL w kolorze czarnym lub białym, w połysku lub w wersji matowej.
Użytkownikowi, któremu pasuje czarny blat biurka, ale obawia się, że ślady użytkowania czarnej powierzchni blatu dyskwalifikują takie rozwiązanie jako niepraktyczne, fabryka MDD oferuje blat w wersji fingerprint-proof.

Kolekcja MITO doczekała się również wersji z blatem regulowanym elektrycznie oraz wersji z blatem na stałym poziomie, która zbudowana jest podobnie do wersji regulowanej.
MITO to również gabinetowe stoły konferencyjne pojedyncze oraz stoły konferencyjne z możliwością rozbudowy- przedłużenia. To również dedykowane do kolekcji szafy i szafki do przechowywania.

Biurko Gabinetowe GRAVITY Mdd
Biurko Gabinetowe GRAVITY Mdd

Ultranowoczesne, kosmiczne biurko gabinetowe z regulacją wysokości blatu – GRAVITY

Już sama nazwa sugeruje, że mamy do czynienia z technologią kosmiczną. Fabryka MDD stworzyła bowiem biurko inne niż wszystkie biurka. Pozbawiła solidny blat podparcia z jednej strony i jeszcze pozwala Ci regulować wysokość tego blatu. Efekt jest piorunujący. Każdy zachodzi w głowę, jak to możliwe, że biurko bez podparcia nie przewraca się z hukiem, ale nawet pod naporem, blat nie poddaje się i biurko jest stabilne. Jest na to racjonalne wytłumaczenie.

Jeśli Ci powiem, że biurko GRAVITY waży ponad 600 kg, a za tę masę odpowiada betonowa przeciwwaga, to pewnie już sprawdzasz nośność stropu w swoim gabinecie. Waga nie jest problemem? Więc możesz wybrać wykończenie blatu z dwóch rodzajów okleiny naturalnej lub grafitowy laminat. Szafka zawsze w kolorze grafitowym lub białym.

Odważne wzornictwo a szczególnie efekt podwieszonego na jednej kolumnie masywnego blatu, na pewno zainteresuje kadrę zarządzającą wyższego szczebla. Minimalistyczne biurko GRAVITY łatwo uzupełnimy kolekcją szaf z innych systemów firmy MDD.

To już wszystkie meble gabinetowe jakie oferuje nasz dostawca w 2023 roku.

Musisz przyznać, że oferta jest na tyle szeroka, że bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Jest również na tyle głęboka, że z łatwością wybierzesz odpowiednio skonfigurowane biurko, które wpasuje się w Twoją przestrzeń.

Jeśli trzeba będzie nieco zmodyfikować wybrane meble, wycenimy dla Ciebie rozwiązanie nietypowe, żeby jeszcze dokładniej odpowiadało Twoim wymaganiom.