MEBLE

wiszący panel akustyczny PARTITIONS ACOUSTIC ARTWORK

ACOUSTIC ARTWORK to doskonałe narzędzie do dzielenia pomieszczeń na różne strefy i wydzielenia przestrzeni do pracy, spotkań, relaksu czy warsztatów w biurze open space. Przegrody te wykonane z wełny PET zapewniają właściwy poziom prywatności i pomagają ograniczyć natężenie ruchu ludzi oraz hałas, dzięki czemu Twoi pracownicy mogą skupić się na pracy w bardziej przyjaznym środowisku.

Wydzielenie stref pracy i relaksu za pomocą przegród ACOUSTIC ARTWORK nie tylko zwiększy wydajność Twojego zespołu, ale także poprawi ich samopoczucie. Ścianki działowe pozwalają na przepuszczanie naturalnego światła, co pozwoli pracownikom na pracę w przyjemnym otoczeniu wizualnym.

Dodatkowo, możesz wybrać ulubiony wzór i kolorystykę ścianek, aby stworzyć wyjątkową i estetyczną przestrzeń biurową. Dostępne wzory z okręgami, sześciokątami, siatkami i falistymi wzorami umożliwiają dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Jeśli jednak nie znajdziesz odpowiedniego wzoru, możemy wyprodukować ścianki działowe o niestandardowych wzorach.

Dzięki przegrodom ACOUSTIC ARTWORK Narbutas zadbaj o wygodę i zadowolenie swojego zespołu, co przekłada się na lepsze wyniki w pracy.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty