MEBLE

akustyczne panele ścienne ACOUSTIC ARTWORK WALL

ACOUSTIC ARTWORK WALL- panele akustyczne na ścianę Twojego biura.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Panele akustyczne na ścianę ACOUSTIC ARTWORK WALL – Połączenie akustyki i designu

Fuzja akustyki i designu ACOUSTIC ARTWORK to kolekcja składająca się z czterech systemów (Przegrody, Sufit, Ściana i Akcesoria), które mają na celu poprawę akustyki pomieszczeń. Każdy system obejmuje kilka typów produktów z filcu PET do montażu na ścianach lub sufitach oraz akcesoria. Produkty te nie tylko poprawiają akustykę, ale są także idealnie dostosowane do spełniania innych funkcji wnętrzarskich i tworzenia wyjątkowych projektów.

System ACOUSTIC ARTWORK Wall składa się z akustycznych płytek z filcu PET na ścianę. Oprócz poprawy akustyki, produkty te są idealne do realizacji różnych koncepcji designu wnętrz.

Przyjazne akustycznie środowisko

Tak jak inne produkty ACOUSTIC ARTWORK, akustyczne płytki z filcu PET pochłaniają dźwięki otoczenia, zauważalnie redukują pogłos i dodają poczucia komfortu akustycznego w Twojej przestrzeni.

Ściany, które mówią same za siebie

Ściany biura mogą stać się płótnem dla dzieł sztuki. Akustyczne płytki z filcu PET dostępne w pięciu kształtach i różnych rozmiarach są zaprojektowane, aby wyzwolić Twoją kreatywność. Są one idealnie dostosowane jako elementy dekoracyjne do różnych przestrzeni biurowych: ścian stref pracy i wypoczynku, korytarzy i nisz, które stają się oazami spokoju i ciszy do relaksu lub wykonywania zadań wymagających pewnego poziomu koncentracji.

Zrównoważony design

Produkty akustyczne z filcu PET promują odpowiedzialne korzystanie z zasobów i redukcję odpadów, ponieważ są wykonane z materiałów recyklingowych i są również nadające się do recyklingu. Produkty te mają w dotyku konsystencję podobną do wełny, ale filc PET jest w rzeczywistości wykonany z tworzywa sztucznego i wykorzystuje ponad 50 procent recyklingowego plastiku.

Właściwości filcu PET

Ten zrównoważony materiał posiada doskonałe właściwości pochłaniania dźwięku. Porowata struktura zapewnia skuteczne pochłanianie hałasu o średniej do wysokiej częstotliwości, mimo niskiej grubości produktu, co jest istotne podczas pracy w biurze. Felt PET jest miękki i lekki, a jednocześnie mocny i trwały. Dzięki swojej strukturze filc PET można łatwo czyścić i dezynfekować.

Różnorodność kolorów, wzorów i kształtów

Szeroki wybór kolorów, wzorów i kształtów produktów akustycznych z filcu PET daje Ci możliwość nie tylko zapewnienia komfortu akustycznego dla pracowników, ale także realizacji unikatowych pomysłów na design, pokonywania wyzwań związanych z urządzaniem przestrzeni i podkreślenia wyjątkowości stylu Twojego wnętrza.