MEBLE

ARCIPELAGO-Wood

Ucieknij od zgiełku biurowego środowiska dzięki boksom do spotkań ARCIPELAGO Wood.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Ucieknij od zgiełku biurowego środowiska dzięki boksom do spotkań ARCIPELAGO Wood. Meblom akustycznym w formie ekranowanych siedzisk. Stwórz spokojną oazę w swoim biurze w układzie otwartym, gdzie będziesz mógł skupić się i efektywnie współpracować.

Wyobraź sobie twierdzę, sanktuarium pośród morza biurowego chaosu. To właśnie oferuje ARCIPELAGO Wood. Spokojną i zarezerwowaną przestrzeń, w której koncentracja i prywatność kwitną.
Boksy akustyczne ARCIPELAGO Wood łączą w sobie estetyczną atrakcyjność, eleganckie kształty i naturalne elementy, które wniosą ciepło do Twojego biura.

Te wszechstronne boksy akustyczne do spotkań są doskonałe do różnych zastosowań – niezależnie czy to krótkie zadania, długie sesje pracy, produktywne spotkania, praca zespołowa czy relaks.

Projektanci Narbutas porównują ten mebel do wyspy, oferującej naturalny azyl. Wysokie panele ARCIPELAGO Wood pełnią rolę barier. Chronią Cię przed hałasem tła, podczas gdy wygodne siedziska tworzą swobodną i prywatną atmosferę.

Boks może nawet pomieścić ekran monitora, umożliwiając płynne prezentacje podczas spotkań biznesowych. A dzięki wbudowanemu gniazdku zasilania i złączom USB typu A i C w stole, nigdy nie zabraknie Ci energii dla urządzeń pracy.

Użycie naturalnych elementów i starannie dobranych kolorów ma pozytywny wpływ na produktywność i nastrój pracowników. ARCIPELAGO Wood łączy fornir dębowy z elementami tapicerowanymi w harmonijnym połączeniu. Wybierz spośród szerokiej palety kolorów, aby znaleźć idealne dopasowanie do stylu Twojego biura.

Wybierz materiały i kombinacje kolorów, które pasują do Twojej przestrzeni biurowej i uzupełnią Twoje rozwiązania wnętrzarskie. Ucieknij od hałasu i stwórz zachęcającą atmosferę dzięki boksom do spotkań ARCIPELAGO Wood.