MEBLE

EGRONOMICZNY FOTEL OBROTOWY AURA

Aura – ergonomiczny fotel obrotowy o pozytywnej energii

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Dobra aura w pracy jest równie istotna jak powietrze. Jeśli miejsce ma przyjemną atmosferę i pozytywną energię, mówimy, że ma dobrą aurę. Nie mamy wątpliwości, że wygodne i funkcjonalne krzesło biurowe jest równie niezbędne jak powietrze!

AURA została zaprojektowana, aby umożliwić znalezienie wygodnej pozycji zarówno podczas pracy, jak i relaksu. Część siedząca i oparcie są miękkie i zapewniają wystarczającą przestrzeń dla komfortu użytkownika. Możesz łatwo dostosować krzesło do swoich potrzeb.

Ergonomiczny fotel obrotowy AURA jest nowoczesny i ponadczasowy, dzięki czemu pasuje do każdego wystroju wnętrza.

Polerowane aluminium i czarne plastikowe podstawy można łączyć z różnymi rodzajami podłokietników. Krzesło to może być tapicerowane tkaniną, skajem lub prawdziwą skórą. Dostępne są różnorodne kolory, dzięki czemu będziesz mógł wybrać charakter dla swojego fotela. Od skromnego, łatwo dostosowującego się do różnych wnętrz biurowych, po ekskluzywny, przyciągający uwagę swoją elegancją. Aby zachować harmonię w biurze, zalecamy wybór foteli konferencyjnych z tej samej kolekcji firmy Narbutas.

Wystarczy kilka intuicyjnych czynności, aby dostosować ergonomiczny fotel AURA do najbardziej komfortowej pozycji. Możliwe jest regulowanie głębokości siedziska, wysokości oparcia i jego napięcia zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Regulacja napięcia umożliwia użytkownikowi kontrolowanie stopnia i łatwości odchylania krzesła w zależności od wagi i siły. Będziesz również mógł zablokować oparcie w pięciu różnych pozycjach, wygodnych zarówno podczas pracy, jak i relaksu. Dzięki mechanizmowi synchronicznemu z funkcją “anty-wstrząsową”, po odblokowaniu, oparcie wraca do pionowej pozycji w bezpieczny sposób, bez nagłego ruchu. Na koniec, można wybrać z podłokietników stałych 2D i 3D. Poprawnie dostosowane podłokietniki zdejmują napięcie w kręgosłupie, szyi i ramionach, oraz pomagają utrzymać prawidłową pozycję siedzącą.

Wybierz materiały i kombinacje kolorów produktu, które będą pasować do Twojej przestrzeni biurowej i uzupełnią rozwiązania wnętrzowe.