MEBLE

Fotel gabinetowy AURA

Fotel gabinetowy AURA to mebel o ogromnej funkcjonalności, zapewniający komfort, wygodę i ergonomię nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Jest zaprojektowany zarówno pod kątem długiej pracy, jak i wygodnego wypoczynku. W fotelu gabinetowym AURA można się po prostu zrelaksować. Fotel posiada szerokie siedzisko oraz duży zakres regulacji. Ponadto, dostępny jest cały wachlarz kolorów i rodzajów tapicerki po to, aby zapewnić jak największe dopasowanie do miejsca, którego będzie ozdobą.

Dzięki kilku intuicyjnym ruchom dostosujesz fotel gabinetowy AURA do najwygodniejszej pozycji przy biurku. Fotel posiada takie cechy, jak możliwość regulacji oporu oparcia, głębokość siedziska, wysokość oparcia. Regulacja naciągu pozwala użytkownikowi kontrolować tempo i łatwość pochylania krzesła dla różnych ciężarów i sił. Dzięki mechanizmowi synchronicznemu z funkcją „anti-shock” po odblokowaniu oparcia wraca ono do pozycji pionowej w bezpieczny sposób bez gwałtownego ruchu.

Wybierz fotel AURA, gdy wymagasz maksymalnej ergonomii, komfortu oraz jakości wykonania na najwyższym poziomie.