MEBLE

Lockery CHOICE

Szafki typu locker CHOICE to idealne rozwiązanie do przechowywania osobistych i biurowych przedmiotów w biurach z miejscami do współdzielenia.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Poprzednie
Następne

Opis produktu

Szafki typu locker CHOICE to idealne rozwiązanie do przechowywania osobistych i biurowych przedmiotów w biurach z miejscami do współdzielenia.
Ważny element dla przestrzeni współdzielonych!
Modularny system lockerów CHOICE pozwala tworzyć optymalne kombinacje dla różnych przestrzeni, dostosowując wysokość i typy drzwi.

Spersonalizowane szafki CHOICE oferują różne rozmiary i typy skrytek, umożliwiając przechowywanie zarówno małych narzędzi, jak i większych przedmiotów. Możesz dostosować swoją szafkę, dodając metalowe półki, uchwyty na karty lub haki na odzież.

Kolorowe kombinacje szafek CHOICE pozwalają wyrazić kulturę Twojej firmy i dodać kolory marki do biura. Oferujemy szeroką paletę kolorów, aby stworzyć pożądany wizerunek.

Wybierz spośród 4 rodzajów zamków dla szafek CHOICE, w tym tradycyjny zamek kluczowy, zamek szyfrowy i elektroniczne zamki. Oferujemy różne opcje dostępu, które zapewniają bezpieczeństwo i prywatność.

Dostosuj materiały i kombinacje kolorów szafek CHOICE, aby idealnie pasowały do Twojej przestrzeni biurowej i wnętrza.

Szafki typu locker CHOICE to niezastąpione rozwiązanie w nowoczesnym biurze. Zapewnij pracownikom porządek, bezpieczeństwo i wygodę, umożliwiając im przechowywanie osobistych przedmiotów w prosty sposób.