MEBLE

biurko z regulowanym blatem COMPACT DRIVE

Małe biurko z regulacją wysokości.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Małe biurko z regulacją wysokości. Doskonałe do domu i do biura.
Blat grubości 18 mm a po jednej stronie blatu kółka transportowe do przemieszczania biura w postaci złożonej. Nogi składane pod blat. Dzięki funkcji składania nóg, łatwiej przechowasz i przetransportujesz biurko.
Stelaż biurka regulowanego oparty jest na kolumnach teleskopowych z elektryczną regulacją. Kolumny są 3 elementowe a dostępna regulacja ma zakres 575-1225 mm. Biurko na dwóch silnikach z elektroniczną synchronizacją.
Udźwig biurka to 100 kg.
Podnoszenie 40 mm/s z systemem miękkiego startu i zatrzymania napędu biurka.
Biurka Compact Drive dostępne są w trzech długościach blatu 1000,1200,1400 mm oraz w dwóch głębokościach 600 i 700 mm.

Dostępny w standardzie z podstawowym panelem sterowania wysokości i antykolizją o średnim poziomie czułości.
W opcji jest panel sterujący z pamięcią 4 wysokości i możliwością zmiany czułości systemu antykolizyjnego w ramach trzech zakresów
Opcja najbogatsza obejmuje wyposażenie biurka regulowanego w moduł bluetooth, kompatybilny z standardowym i opcjonalnym panelem sterowania.
Sterowanie pracą biurka przy pomocy smartfonu odbywa się dzięki aplikacji .mdd Desk BT. Aplikacja dostępna jest w Google Play lub App Store.
Umożliwia regulowanie wysokości oraz czułości antykolizji, zawiera funkcję alertu czasowego wzywającego do zmiany pozycji ciała z siedzącej na stojącą i odwrotnie.

Kompaktowe rozmiary, duży zakres regulacji wysokości blatu biurka, łatwy montaż i transport.
Jeśli potrzebujesz ergonomicznego stanowiska do pracy w domu albo po prostu małego mobilnego biurka z regulowanym blatem, to COMPACT DRIVE jest dla Ciebie.