MEBLE

Fotel CORBU

Jeśli szukasz wygodnego fotela do swojego wnętrza, koniecznie zwróć uwagę na kolekcję Corbu. To miękkie meble wypoczynkowe, które idealnie sprawdzą się nie tylko w biurze czy miejscach użyteczności publicznej, ale również w Twoim domu. Ich proste kształty i gładkie powierzchnie nawiązują do minimalizmu, a mottem kolekcji jest “Mniej znaczy więcej”.
Projektanci oparli koncepcję na mnożeniu kształtów, dzięki czemu ten sam kwadrat z zaokrąglonymi rogami pełni rolę oparcia, podłokietnika, siedziska i podstawy mebla. Czyste i miękkie linie kolekcji delikatnie ozdobione są szwami.
Meble z kolekcji Corbu posiadają metalową podstawę, która nawiązuje do modernistycznych projektów Le Corbusiera. Z powodzeniem możesz wykorzystać je jako zestaw mebli do biura, salonu w apartamentach czy hotelowych apartamentów. Wszystko po to, aby Twój wypoczynek był jeszcze bardziej komfortowy i stylowy!

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty