MEBLE

Fotel CORBU

Jeśli szukasz wygodnego fotela do swojego wnętrza, koniecznie zwróć uwagę na kolekcję Corbu.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Jeśli szukasz wygodnego fotela do swojego wnętrza, koniecznie zwróć uwagę na kolekcję Corbu. To miękkie meble wypoczynkowe, które idealnie sprawdzą się nie tylko w biurze czy miejscach użyteczności publicznej, ale również w Twoim domu. Ich proste kształty i gładkie powierzchnie nawiązują do minimalizmu, a mottem kolekcji jest “Mniej znaczy więcej”.
Projektanci oparli koncepcję na mnożeniu kształtów, dzięki czemu ten sam kwadrat z zaokrąglonymi rogami pełni rolę oparcia, podłokietnika, siedziska i podstawy mebla. Czyste i miękkie linie kolekcji delikatnie ozdobione są szwami.
Meble z kolekcji Corbu posiadają metalową podstawę, która nawiązuje do modernistycznych projektów Le Corbusiera. Z powodzeniem możesz wykorzystać je jako zestaw mebli do biura, salonu w apartamentach czy hotelowych apartamentów. Wszystko po to, aby Twój wypoczynek był jeszcze bardziej komfortowy i stylowy!

Odkryj więcej wyjątkowych propozycji w naszej kategorii SOFT SEATING