MEBLE

ERGONOMICZNY FOTEL OBROTOWY DIVA

Diva – ergonomiczny fotel obrotowy dla najbardziej wymagających użytkowników.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Fotel obrotowy Diva jest idealny dla osób, które długo i intensywnie pracują siedząc w miejscu pracy. Głównym celem tego ergonomicznego fotela jest stać się nieodzownym partnerem użytkownika podczas całego dnia pracy. Zapewnić dynamiczną pozycję siedzącą, wyjątkowy komfort i łatwość użytkowania.
Gwarantowana ergonomia. Fotel obrotowy Diva kładzie duży nacisk na poprawne ustawienie ergonomiczne siedzenia. Oferuje wiele funkcji, takich jak regulowane wysokość oparcia, przesuwane siedzisko, regulowany podparcie lędźwiowe z poliuretanu, samonośna siatka oraz opcję zagłówka. Na ergonomię i komfort wpływają również podłokietniki, które mogą być zamówione jako stałe lub regulowane w trzech płaszczyznach. Fotel dostępny jest z pięcioramienną podstawą wykonaną z czarnego poliamidu lub polerowanego aluminium, wyposażoną w kółka. Dzięki swojemu prostemu i intuicyjnemu designowi, Diva może być łatwo dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Wybierz materiały i kombinacje kolorów produktu, które będą pasować do Twojej przestrzeni biurowej i uzupełnią rozwiązania wnętrzowe.