MEBLE

Biurko regulowane EASY-bench

Praca staje się łatwa dzięki biurku regulowanemu EASY!

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Praca staje się łatwa dzięki biurku regulowanemu EASY!

Oferujemy ergonomiczny i funkcjonalny system biurek stojąco-siedzących, w wersji bench. Wybierz spośród szerokiej gamy rozwiązań, aby skonfigurować biurko o regulowanej wysokości, które idealnie pasuje do Twojej przestrzeni roboczej. Łatwość wyboru, łatwość użytkowania i łatwość utrzymania wysokiej produktywności na dłużej.
Łatwa regulacja. Biurka EASY są zaprojektowane dla ergonomicznych i dynamicznych stanowisk pracy, umożliwiających łatwą zmianę pozycji od siedzenia do stania. To pozwala na aktywne poruszanie się i utrzymanie skupienia umysłu. Możesz regulować wysokość biurka za pomocą jednego przycisku lub Bluetooth z telefonu komórkowego. Wybierz spersonalizowaną wysokość dla największego komfortu pracy i zapisz preferowane ustawienia. Dzięki aplikacji LINAK możesz również otrzymać przypomnienie o zmianie pozycji między siedzeniem a staniem.
Oferujemy różne rodzaje przycisków, od podstawowej wersji z funkcją góra/dół, po te z pamięcią pozycji, wbudowanym modułem Bluetooth i diodą LED przypominającą o aktywności w miejscu pracy.
Biurka regulowane bench często są otoczone innymi przedmiotami. Podczas regulacji wysokości, jeśli biurko opuszczysz całkowicie, może przypadkowo zderzyć się z kontenerem. Aby tego uniknąć, czujnik na dwóch lub trzech poziomach automatycznie zatrzyma ruch biurka, jeśli napotka przeszkodę. Rozwiązanie antykolizyjne chroni biurko przed uszkodzeniami w przypadku zderzenia z twardym obiektem.
Wybierz spośród dwóch rodzajów metalowych nóg: uniwersalnej lub lekkiej wersji.
Dopasuj materiały i kombinacje kolorów produktu, które pasują do Twojej przestrzeni biurowej i uzupełniają wnętrze.