MEBLE

Biurko EASY z regulowaną wysokością blatu

Biurko z elektrycznie regulowanym blatem EASY ułatwia być produktywnym!

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Biurko z elektrycznie regulowanym blatem EASY ułatwia być produktywnym!

Ergonomiczny i funkcjonalny system biurek typu sit-stand jest dostępny jako pojedyncze biurka lub biurka bench. Wybierz spośród szerokiej gamy rozwiązań Narbutas, aby skonfigurować biurko z regulacją wysokości, które najlepiej pasuje do twojej przestrzeni roboczej. Łatwo wybrać, łatwo używać i łatwo utrzymać produktywność przez dłuższy czas.

Biurka EASY są zaprojektowane dla ergonomicznych i dynamicznych stanowisk pracy, które umożliwiają łatwą zmianę pozycji z siedzącej na stojącą. Dzięki temu twój organizm będzie w ruchu, a umysł bardziej skupiony. Możesz regulować wysokość biurka za pomocą przycisku lub zdalnie za pośrednictwem pilota Bluetooth z Twojego smartfona. Wybierz spersonalizowaną wysokość dla najbardziej komfortowej pozycji pracy i zapisz swoje preferencje dotyczące wysokości. Dzięki aplikacji LINAK możesz również otrzymywać przypomnienia o zmianie pozycji z siedzącej na stojącą.

Biurko regulowane EASY oferuje różne rodzaje przycisków, od podstawowej wersji z funkcją góra/dół, po te z pozycją pamięciową, zintegrowanym Bluetoothem i diodą LED, która przypomina o aktywności w miejscu pracy.

Biurko z elektrycznie regulowanym blatem często jest otoczone innymi przedmiotami. Podczas ruchu regulowanego biurka, jeśli opuścisz je do końca, może przypadkowo zderzyć się z szafką. Aby temu zapobiec, czujniki nóg dwu- i trzyetapowe automatycznie zatrzymują ruch biurka, jeśli wykryją przeszkodę na swojej drodze. Rozwiązanie antykolizyjne ogranicza uszkodzenia materiałowe w przypadku zderzenia biurka z twardym obiektem.

Wybierz spośród dwóch rodzajów nóg metalowych, uniwersalnej lub lekkiej wersji designu. Wybierz materiały i kombinacje kolorów, które będą pasować do przestrzeni biurowej i uzupełnią rozwiązania wnętrzarskie.