MEBLE

Fotel biurowy z podłokietnikami tapicerowanymi ELITE PRO

Odkryj fotel biurowy z podłokietnikami tapicerowanymi ELITE PRO, który łączy komfort charakterystyczny dla domowego fotela z ergonomiczną i funkcjonalną naturą mebla biurowego.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Fotel Ellie Pro idealnym uzupełnieniem każdego projektu wnętrzarskiego?

Ten fotel dodaje przestrzeniom zarówno subtelnego komfortu, jak i nowoczesności.
Fotele restauracyjne i barowe na kilku różnych bazach oraz fotele biurowe z bazą obrotową lub na stopkach to część kolekcji ELITE PRO . Certyfikat Möbelfakta to gwarancja trwałości, bezpieczeństwa oraz odpowiedzialnego podejścia do środowiska podczas procesu produkcji.
Szybka i wygodna regulacja, dzięki mechanizmowi synchro-self, pozwoli Ci dostosować fotel do swoich preferencji. Ten mechanizm jest całkowicie zintegrowany z siedziskiem, co gwarantuje płynne dopasowanie. Możliwość wyboru dwukolorowej tapicerki pozwoli Ci dostosować fotel do stylu Twojej przestrzeni.

ELITE PRO oferuje kilka rodzajów i kolorów baz, w tym bazy cztero- i pięcioramienne oraz wersję z metalowym prętem lub drewnianymi nogami. To nie tylko fotel biurowy, to twój krok w stronę komfortu, stylu i funkcjonalności. Przekonaj się, jak ELITE PRO może zmienić Twoje doświadczenie pracy i odpoczynku.