MEBLE

budka akustyczna HAKO

Kabina akustyczna do biura- HAKO

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Kabina akustyczna do biura. Choć przeznaczona do prowadzenia rozmów telefonicznych przez jedną osobę, miejsca wewnątrz jest więcej niż w kabinach o podobnym przeznaczeniu.
Jeśli masz wystarczającą ilość miejsca w biurze, to zwróć uwagę na to rozwiązanie. Kabina HAKO ma drzwi o szerokości 940 mm. Przy tak szerokich drzwiach i w wersji bez dodatkowej podłogi, doskonale nadaje się dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Miejsca jest na tyle dużo, że wnętrze możesz urządzić pod własne potrzeby. Możesz wstawić dowolne meble biurowe, na przykład stolik, stolik i krzesło, pufy i stolik, itp. W ten sposób sam określisz jej przeznaczenie.
Konstrukcja budki HAKO opiera się na ramie stalowej, na niej oparte są ściany szklane i tapicerowane. Para ścian tapicerowanych ma grubość 75 mm i wykonana jest w technologii Sonic , wykorzystywanej do produkcji paneli akustycznych wypełnionych materiałem akustycznym w klasie A. Ściany akustyczne tapicerowane są z obu stron. Możesz wybrać inny kolor tkaniny dla ścian zewnętrznych i wewnętrznych. Słupki i listwy aluminiowe dostępne są w kolorach: jasny szary, czerwony i antracyt. Ściana szklana wykonana jest ze szkła hartowanego grubości 6 mm, drzwi ze szkła o grubości 8 mm. W konstrukcji zastosowano system uszczelek podnoszących właściwości akustyczne budki.
Jeśli zamierzasz postawić budkę na podłodze twardej, to z pewnością warto wybrać opcję z podłogą. Jeśli budkę HAKO zechcesz ustawić na wykładzinie dywanowej, możesz zrezygnować z tej opcji. Budka zachowa swoją zwartą budowę.
Do kabiny akustycznej HAKO, wybierz jeszcze odpowiedni do potrzeb mediabox. W standardzie dostaniesz oczywiście sterowane automatycznie oświetlenie i wentylację budki.

Jeśli potrzebujesz nieco większej budki, której wnętrze zechcesz zaaranżować indywidulanie, albo potrzebujesz kabiny biurowej dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych, to HAKO jest dla Ciebie.