MEBLE

kabina akustyczna do spotkań HAKO

HAKO- kabina akustyczna do biura

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Kabina akustyczna do biura. Choć przeznaczona do prowadzenia rozmów telefonicznych, pracy w skupieniu lub spotkań w ciszy.
Jeśli masz wystarczającą ilość miejsca w biurze, to zwróć uwagę na to rozwiązanie. Możesz wstawić dowolne meble biurowe, na przykład biurko i krzesło, stolik i krzesło, pufy i stolik, itp. W ten sposób sam określisz jej przeznaczenie.
Konstrukcja budki HAKO opiera się na ramie stalowej, na niej oparte są ściany szklane i tapicerowane. Para ścian tapicerowanych ma grubość 75 mm i wykonana jest w technologii Sonic, wykorzystywanej do produkcji paneli akustycznych wypełnionych materiałem akustycznym w klasie A. Ściany akustyczne tapicerowane są z obu stron. Możesz wybrać inny kolor tkaniny dla ścian zewnętrznych i wewnętrznych. Słupki i listwy aluminiowe dostępne są w kolorach: jasny szary, czerwony i antracyt. Ściana szklana wykonana jest ze szkła hartowanego grubości 6 mm, drzwi ze szkła o grubości 8 mm. W konstrukcji zastosowano system uszczelek podnoszących właściwości akustyczne budki.
Jeśli zamierzasz postawić budkę na podłodze twardej, to z pewnością warto wybrać opcję z podłogą. Jeśli budkę HAKO zechcesz ustawić na wykładzinie dywanowej, możesz zrezygnować z tej opcji. Budka zachowa swoją zwartą budowę.
Do kabiny akustycznej HAKO, wybierz jeszcze odpowiedni do potrzeb mediabox. W standardzie dostaniesz oczywiście sterowane automatycznie oświetlenie i wentylację budki.

Jeśli potrzebujesz przeszklonej budki, której wnętrze zechcesz zaaranżować indywidulanie HAKO jest dla Ciebie.