MEBLE

budka telefoniczna HANA

budka akustyczna HANA

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Niewielkich rozmiarów budka telefoniczna do biura. Kształt budki akustyczne HANA sprawia, że możesz zastosować ją nawet w małym pomieszczeniu.
HANA zbudowana jest z solidnych wieńców, do których mocowana jest rama korpusu. Wieńce wykonane są z płyt meblowych. Górny wieniec budki ma wbudowane oświetlenie dwupunktowe i dwa ciche wentylatory. Kolor tapicerki wieńca górnego jest zawsze taki jak kolor dolnej części kabiny HANA. Wieniec dolny, czyli podłoga wykończony jest wykładziną dywanową. Ściany korpusu budki akustycznej HANA mają grubość 58 mm i zbudowane są w atestowanej technologii Sonic, wykorzystywanej w panelach akustycznych. Wypełnienie ścian kabiny w klasie akustyczności A. Drzwi szklane budki wykonane są ze szkła hartowanego gr. 8 mm i wyposażone w wygodny uchwyt. Drzwi można zamontować tylko z prawej strony.
Budkę biurową HANA możesz zamówić w jednolitym kolorze, możesz też wybrać inny kolor tapicerki dla górnej i inny dla dolnej części.
Wewnątrz budki masz do dyspozycji Półkę w kolorze czarnym i mediabox z dwoma gniazdami 230V, USB i USB-C.

Jeśli masz niewielkie biuro i trochę miejsca w rogu pokoju i kłopot w cichym miejscem do prowadzenia rozmów telefonicznych, to budka HANA jest dla Ciebie.
Prosta konstrukcja i kompaktowe rozmiary sprawiają, że łatwo znajdziesz dla niej miejsce w swoim biurze. W przyszłości, bez problemu możesz budkę akustyczną HANA przenieść i używać w innym miejscu.