MEBLE

kabina do spotkań HUSH MEET L4

Budka HushMeet.L4 to największa konferencyjna kabina akustyczna przeznaczona do wnętrz biurowych i obiektów użyteczności publicznej.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Budka HushMeet.L4 to największa konferencyjna kabina akustyczna przeznaczona do wnętrz biurowych i obiektów użyteczności publicznej.

To pomieszczenie izolowane akustycznie do wstawienia w pomieszczeniu. W pomieszczeniu, w którym występuje potrzeba wygospodarowania miejsca do aktywności związanej z prowadzeniem rozmów i pracą w zespole.
O akustycznych walorach budki decydują tapicerowane panele wewnątrz oraz odpowiednio zastosowane szkło akustyczne. Standardowym wyposażeniem jest automatyczne włączanie i wyłączanie oświetlenia i wentylacji.
Z budki do konferencji możesz korzystać w dowolny sposób. Opcjonalnie, możemy ją wyposażyć w wygodny stół, montowany do słupka centralnego. Nad blatem masz dostęp do potrzebnych gniazd przyłączeniowych oraz regulacji oświetlenia i wentylacji. Do stołu dobierzemy siedziska dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji. W wersji L4 wygodnie zmieścimy krzesła lub fotele dla 8 osób.
HushMeet.L4 jest doskonale zaprojektowana i wykonana. Po skonfigurowaniu kolorystyki, wpisze się w każde wnętrze.

Ośmioosobowa budka akustyczna do konferencji zajmie 9,36 m2 powierzchni Twojego biura.

Tyle wystarczy, żeby już nigdy więcej nie szukać miejsca do spokojnej rozmowy w biurze. Wybierając budkę biurową HushMeet.L4 dostaniesz enklawę ciszy i spokoju do swojego biura. Dostaniesz też sprawdzony i dopracowany w każdym szczególe produkt. Potrzebujesz więcej informacji? Zapytaj.