MEBLE

kabina do spotkań HUSH MEET S

Budka HushMeet.S to dwuosobowa kabina akustyczna przeznaczona do wnętrz biurowych i obiektów użyteczności publicznej. To pomieszczenie izolowane akustycznie do wstawienia w pomieszczeniu. W pomieszczeniu, w którym występuje potrzeba wygospodarowania miejsca do aktywności związanej z prowadzeniem rozmów i pracą w zespole.
O akustycznych walorach budki decydują tapicerowane panele wewnątrz oraz odpowiednio zastosowane szkło akustyczne. Standardowym wyposażeniem jest automatyczne włączanie i wyłączanie oświetlenia i wentylacji.
Z budki do rozmów możesz korzystać w pozycji siedzącej. Każdy z dwóch użytkowników ma do dyspozycji kompaktową sofę i umieszczony centralnie blat. Nad blatem masz dostęp do potrzebnych gniazd przyłączeniowych oraz regulacji oświetlenia i wentylacji.
HushMeet.S jest doskonale zaprojektowana i wykonana. Po skonfigurowaniu kolorystyki, wpisze się w każde wnętrze.
Dwuosobowa budka akustyczna zajmie jedynie 1,93 m2 powierzchni Twojego biura. Tyle wystarczy, żeby już nigdy więcej nie szukać miejsca do spokojnej rozmowy z drugą osobą w biurze. Wybierając budkę biurową HushMeet.S dostaniesz enklawę ciszy i spokoju do swojego biura. Dostaniesz też sprawdzony i dopracowany w każdym szczególe produkt. Potrzebujesz więcej informacji? Zapytaj.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty