MEBLE

kabina podwójna do pracy HUSH TWIN

Budka HushTwin to dwuosobowa kabina akustyczna przeznaczona do wnętrz biurowych i obiektów użyteczności publicznej. To dwa pomieszczenia izolowane akustycznie do wstawienia w pomieszczeniu. W pomieszczeniu, w którym jest mało przestrzeni, a występuje potrzeba wygospodarowania miejsca do aktywności związanej z pracą w ciszy i skupieniu.
O akustycznych walorach budki decydują tapicerowane panele wewnątrz oraz odpowiednio zastosowane szkło akustyczne. Standardowym wyposażeniem jest automatyczne włączanie i wyłączanie oświetlenia i wentylacji.
Z budki do cichej pracy możesz korzystać w pozycji siedzącej. Każdy z dwóch użytkowników ma do dyspozycji osobną przestrzeń. Wnętrze każdej z nich, wyposażone jest w blat oraz kompaktową sofę. Pod blatem masz dostęp do potrzebnych gniazd przyłączeniowych. Nad półką regulacja oświetlenia i wentylacji.
HushTwin jest doskonale zaprojektowana i wykonana. Po skonfigurowaniu kolorystyki, wpisze się w każde wnętrze.
Podwójna budka akustyczna zajmie jedynie 1,93 m2 powierzchni Twojego biura. Tyle wystarczy, żeby już nigdy więcej nie szukać miejsca do spokojnej pracy w biurze. Wybierając budkę biurową HushTwin dostaniesz podwójną enklawę ciszy i spokoju do swojego biura. Dostaniesz też sprawdzony i dopracowany w każdym szczególe produkt. Potrzebujesz więcej informacji? Zapytaj.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty