MEBLE

kabina do pracy HUSH WORK SIT&STAND

Budka HushWork Sit&Stand to kabina akustyczna przeznaczona do wnętrz biurowych i obiektów użyteczności publicznej. Jest izolowanym akustycznie pokojem do wstawienia w pomieszczeniu. W pomieszczeniu, w którym występuje potrzeba wygospodarowania miejsca do aktywności związanej ze zdrową pracą w ciszy i skupieniu.

O akustycznych walorach budki decydują tapicerowane panele wewnątrz oraz odpowiednio zastosowane szkło akustyczne. Standardowym wyposażeniem jest automatyczne włączanie i wyłączanie oświetlenia i wentylacji.
Z budki do cichej pracy możesz korzystać w pozycji siedzącej lub stojącej. Wnętrze wyposażone jest w blat biurka o regulowanej w zakresie od 670 do 1250 mm wysokości. Do regulowanego biurka dobierasz ergonomiczne krzesło biurowe lub hoker. W słupku centralnym zlokalizowane są potrzebne gniazda przyłączeniowe oraz regulacja oświetlenia i wentylacji.

HushWork Sit&Stand jest doskonale zaprojektowana i wykonana. Po skonfigurowaniu kolorystyki, wpisze się w każde wnętrze.

Budka HushWork zajmie jedynie 1,92 m2 powierzchni Twojego biura. Tyle wystarczy, żeby już nigdy więcej nie szukać miejsca do ergonomicznej i spokojnej pracy w biurze. Wybierając budkę biurową HushWork Sit&Stand dostaniesz enklawę ciszy i spokoju do swojego biura. Dostaniesz też sprawdzony i dopracowany w każdym szczególe produkt. Potrzebujesz więcej informacji? Zapytaj.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty