MEBLE

lada recepcyjna ICE

Lada recepcyjna ICE to w istocie wysoki kontuar- reprezentacyjna osłona indywidulanego stanowiska pracy.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Lada recepcyjna ICE to w istocie wysoki kontuar- reprezentacyjna osłona indywidulanego stanowiska pracy. Co leży u podstaw takiego pomysłu na ladę w recepcji? Większość lad recepcyjnych to rozwiązania z pulpitem roboczym na stałej wysokości. Jeśli w naszej organizacji poważanie podchodzimy do zdrowia pracowników i wyposażamy stanowiska w biurka o regulowanej wysokości blatu, to możemy to zrobić również na recepcji.

Lada recepcyjna ICE to jedynie elegancka osłona, za którą umieścić można dowolne biuro, te o stałej wysokości jak i biurko regulowane.

Standardowo dostępne są dwa rozmiary lady: 2204 x 1022 mm oraz 3214 x 1022 mm. Korpus lady wykonany jest zawsze z płyty melaminowej grubości 16 i 18 mm. Występuje w dwóch kolorach, biały i czarnym. Korpus lady recepcyjnej ICE obudowuje się panelami i blatami wykonanymi z płyty laminowanej MFC lub okleiną naturalną. To one nadają całości nowoczesnego i atrakcyjnego wyglądu.