MEBLE

Sofa systemowa Legvan

Ta sofa systemowa to element kolekcji LEGVAN, która oferuje liczne meble, z których możesz stworzyć wszechstronne kompozycje do aranżacji Twojego wnętrza.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Ta sofa systemowa to element kolekcji LEGVAN, która oferuje liczne meble, z których możesz stworzyć wszechstronne kompozycje do aranżacji Twojego wnętrza. Ta dwumiejscowa kanapa posiada wymiary 1435 mm szerokości i 750 mm wysokości. Jej głębokość to 785 mm. Występuje ona w wielu kolorach, dzięki czemu dopasujesz jej wygląd swoich potrzeb.

Meble modułowe z serii LEGVAN przeznaczone są do ciągów komunikacyjnych oraz różnych miejsc związanych przepływem ludzi. Meble LEGVAN zapewnią wygodne miejsce do spoczynku zarówno w dużych przestrzeniach, holach, co w niewielkich pomieszczeniach. Dzięki odpowiednio zestawionym elementom systemu LEGVAN zaaranżujesz również gabinety, czy strefy relaksu.

Wybierz sofę LEGVAN, gdy zależy Ci na kreowaniu przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni dzięki wykorzystaniu różnych elementów systemu.