MEBLE

Krzesło obrotowe LIGHT UP

Krzesło obrotowe LIGHT UP oferuje wybór oparcia w dwóch wariantach – siatkowym lub tapicerowanym.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Krzesło obrotowe LIGHT UP oferuje wybór oparcia w dwóch wariantach – siatkowym lub tapicerowanym. Dostępne są dwa kolory wykończeń plastikowych oraz trzy kolory baz, co daje szerokie możliwości aranżacyjne. Dodatkowo, dostępne są opcje hokera z podnóżkiem oraz krzesła z wieszakiem na marynarkę. W skład krzesła wchodzi bardzo mała liczba elementów, co w 95% umożliwia jego recykling.
Są trzy wersje produktu: 230S, 230SL, 230SFL. Każda z nich ma inny mechanizm: Synchro S, Synchro SL lub Synchro SFL. Baza jest pięcioramienna i dostępna w czarnym tworzywie, chromie lub jasnoszarym tworzywie RAL 7047. Istnieją dwie opcje podłokietników: P61PU (regulowane góra-dół) lub P59PU (regulowane góra-dół, nakładka przód-tył i nakładka regulowana na boki). Istnieją różne rodzaje kółek: czarne lub jasnoszare z tworzywa poliamidu, twarde lub miękkie z hamulcem oraz stopki teflonowe. Oparcie krzesła obrotowego jest tapicerowane, a opcja podparcia lędźwiowego to Typ A (regulowane góra-dół) lub Typ B (regulowane góra-dół i na głębokość). Dostępny jest również wieszak na marynarkę mocowany do oparcia krzesła.
Krzesło biurowe LightUp wyróżnia się swoją uniwersalnością, prostotą i kompaktowym rozmiarem. Dzięki niskiemu oparciu doskonale pasuje zarówno do przestrzeni domowych, jak i biurowych. Jego trwałość, funkcjonalność i przystępna cena sprawiają, że jest to jeden z naszych najchętniej wybieranych modeli przez klientów.