MEBLE

Pufa regulowana MICKEY

Siedzisko Mickey to połączenie pufy i taboretu obrotowego wyposażone w regulację wysokości. Siedzisko wspiera użytkownika i daje podparcie dzięki odchyleniu na boki o 10 stopni.
Pufa obrotowa z regulacją wysokości i odchyleniem na boki do 10°. Podstawa z tworzywa sztucznego, dostępna w trzech kolorach: jasnoszarym, szarym i beżowym. Boki podstawy mogą być wykonane z tej samej tkaniny co tapicerka lub z tworzywa w kolorze pozostałych elementów plastikowych. Stelaż wyposażony w przegub gumowo-stalowy umożliwiający ruch na boki do 10 stopni. Zakres regulacji amortyzatora góra/dół wynosi 330 mm.
Projekt Mickey jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych i elastycznych przestrzeni biurowych. Siedzisko pozwala na pracę w pozycji stojącej lub półstojącej, co wpływa pozytywnie na utrzymanie aktywności mięśniowej i zdrowie użytkownika. Dzięki swojej funkcjonalności i elastyczności, siedzisko Mickey doskonale wpisuje się w zmieniające się aranżacje przestrzeni biurowych.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty