MEBLE

KRZESŁO OBROTOWE MOON

Stwórz przytulne miejsce pracy dzięki lekkiej i minimalistycznej sylwetce kolekcji MOON.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Bez względu na to, czy to krzesło do pracy, krzesło dla gości, krzesło konferencyjne, doskonale wpasują się w nowoczesne biurowe otoczenie. Wybierając jaśniejsze kolory, możesz nadać im stylowy akcent wewnątrz pomieszczenia.

Krzesło obrotowe MOON to doskonały wybór na krótsze dni pracy w tymczasowych lub wspólnych miejscach pracy. Będziesz mógł szybko i łatwo dostosować krzesło, by zapewnić sobie od razu wygodne siedzenie. Krzesło posiada mechanizm odchylania, który umożliwia pochylenie siedziska do tyłu podczas siedzenia. Posiada również funkcję regulacji siły nachylenia, która pozwala dostosować łatwość odchylenia krzesła do wagi użytkownika i preferencji odchylenia.

Krzesła MOON od Narbutas oferują szeroki wybór materiałów, ponieważ siedzisko i oparcie mogą być tapicerowane tkaniną, imitacją skóry lub prawdziwą skórą. Możesz zestawić je z podstawą wykonaną z polerowanego aluminium lub czarnego plastiku, zgodnie ze stylem, jaki chcesz stworzyć w połączeniu z pozostałymi meblami biurowymi.

Dobierz materiały i kombinacje kolorów krzesła MOON, które będą pasować do twojej przestrzeni biurowej i uzupełnią rozwiązania wnętrza. Dzięki odpowiednim wykończeniom dostosuj krzesło obrotowe MOON do swojego biura, tworząc spójne i harmonijne środowisko.