MEBLE

Biurko regulowane MOTION-bench

System biurek elektrycznie regulowanych został stworzony specjalnie dla dynamicznego stylu pracy.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

System biurek elektrycznie regulowanych został stworzony specjalnie dla dynamicznego stylu pracy.

Regularna zmiana pozycji poprawia samopoczucie i koncentrację, a ergonomiczne i dobrze zorganizowane miejsce pracy wzbudza pozytywne emocje. Dostępny w wersji pojedynczych biurek lub ławowych, zapewnia elastyczne ustawienie stanowisk pracy, idealne zarówno do pracy indywidualnej, jak i grupowej.
MOTION – idź naprzód z pełnym impetem!

Reguluj wysokość biurka za pomocą jednego przycisku lub pilota Bluetooth z telefonu komórkowego. Wybierz spersonalizowaną wysokość, dopasowaną do Twojego komfortu pracy, a także zapisz preferowane ustawienia wysokości. Dzięki aplikacji LINAK otrzymasz nawet przypomnienia o zmianie pozycji między siedzeniem a staniem.

Oferujemy różnorodne przyciski, od podstawowej wersji góra/dół, po te z pamięcią pozycji, wbudowanym modułem Bluetooth i diodą LED, która przypomina o aktywności w miejscu pracy.

Biurko regulowane bench często jest otoczone innymi przedmiotami. Nasze biurko z systemem regulacji wysokości automatycznie zatrzyma ruch, gdy napotka przeszkodę, chroniąc przed przypadkowymi kolizjami. Rozwiązanie antykolizyjne minimalizuje uszkodzenia w przypadku zderzenia z twardymi obiektami.

Nogi panelowe są idealne dla tych, którzy preferują większą prywatność. Estetycznie zakrywają przestrzeń pod biurkiem, dodając mu eleganckiego wyglądu.

W otwartych biurach ochrona przed negatywnymi czynnikami jest niezwykle ważna. Nasze akustyczne panele biurkowe MODUS, dedykowane dla biurek bench, zapewniają komfort akustyczny, pomagając pracownikom utrzymać koncentrację. Ponadto, dwustronne panele pozwalają na tworzenie kolorowych kombinacji.

Wybierz materiały i kombinacje kolorów produktu, które najlepiej pasują do Twojej przestrzeni biurowej, uzupełniając rozwiązania wnętrzarskie.

Zapraszamy do zainteresowania się naszym biurkiem regulowanym bench MOTION i do odkrycia, jak może ono przyczynić się do poprawy komfortu i produktywności w Twoim biurze open space.