MEBLE

Krzesło obrotowe MOTTO

Motto- wygodne krzesło obrotowe o kompaktowych rozmiarach.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Wygodne krzesło obrotowe o kompaktowych rozmiarach. Z elastycznym, tapicerowanym w całości oparciem i zagłówkiem w opcji.
Krzesła obrotowe 11S/11SL/11SFL mają różne mechanizmy. Mechanizm Synchro S pozwala na regulację wysokości siedziska oraz synchroniczne odchylanie oparcia i blokowanie w pięciu pozycjach. Mechanizm Synchro SL posiada dodatkową funkcję wysuwania siedziska oraz blokowanie w pięciu pozycjach. Mechanizm Synchro SFL ma jeszcze jedną dodatkową funkcję – pochylenie siedziska i oparcia, blokowanie w pięciu pozycjach.
Krzesła biurowe Motto mają bazę pięcioramienną wykonaną z tworzywa lub aluminium polerowanego chromu. Stopki mogą być twarde z hamulcem do podłóg miękkich, miękkie z hamulcem do podłóg twardych lub teflonowe.
Siedzisko ma maskownicę z tworzywa w kolorze czarnym i daje możliwość łączenia dwóch kolorów tkaniny. Oparcie jest tapicerowane z obu stron, elastyczne i regulowane na wysokość. Jest również opcja regulacji głębokości podparcia lędźwiowego kręgosłupa i możliwość łączenia dwóch kolorów tkaniny. Podłokietniki są regulowane góra-dół i mają nakładki poliuretanowe lub regulowane góra-dół, przód-tył i na boki.

Linia Motto, poza krzesłem do biurka posiada wersje konferencyjne na płozach i podstawie obrotowej.

Krzesło obrotowe Motto charakteryzuje się minimalistycznym designem, który przełamuje delikatny łuk oparcia. Dzięki szerokiej palecie kolorów i tkanin, ten model doskonale wpasuje się w różne przestrzenie, takie jak dom czy mniej formalne biura. Zastosowanie innowacyjnej technologii pozwoliło na stworzenie regulowanego na wysokość oparcia o wyjątkowej elastyczności.