MEBLE

Fotel NEON

Fotel kubełkowy NEON to bardzo charakterystyczny mebel. Jego charakterystyczne ścięcie i harmonijny kształt to ukłon w stronę polskiego modernizmu.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Fotel kubełkowy NEON to bardzo charakterystyczny mebel. Jego charakterystyczne ścięcie i harmonijny kształt to ukłon w stronę polskiego modernizmu. Aby znaleźć najlepsze rozwiązanie pasujące do każdego wnętrza fotel dostępny jest w trzech rozmiarach – Small, Medium i Large. Najmniejsza wersja, czuli Small wyposażona jest w obrotowy stolik, zapewniając dodatkową funkcjonalność. Siedzisko może być osadzone na różnych podstawach – na nóżkach drewnianych lub metalowych. Jest również opcja fotela na płaskiej podstawie obrotowej.

Fotele NEON przeznaczone są do wnętrz takich jak strefy relaksu, gabinety, poczekalnie lub korytarze. Ich miękki design doskonale dopełni aranżacji wnętrz, które wyróżniają się stylem. Jego oryginalność oraz ciekawe wzornictwo z pewnością przyciągnie wzrok gości biura, kawiarni czy hotelu.

Wybierz fotel NEON, gdy zależy Ci na oryginalnym designie oraz możliwości personalizacji.

Odkryj więcej wyjątkowych propozycji w naszej kategorii SOFT SEATING