MEBLE

STOLIK KAWOWY NOVA WOOD

Niski stolik kawowy NOVA Wood to idealny wybór dla firmy szukającej mebli biurowych o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

W tym designerskim stoliku masz możliwość wyboru blatu z płyty wiórowej lub HPL Fenix w kolorach białym, grafitowym i czarnym. Nogi wykonano z naturalnego jesionu, zabezpieczonego lakierem lub pomalowanego na czarno.

Duża odporność blatu na ścieranie, temperaturę i uszkodzenia od uderzenia gwarantuje długotrwałe użytkowanie mebla. Dodatkowo, nowoczesny design i szlachetne materiały pozwalają na stworzenie eleganckiej atmosfery w biurze.

Korzystając z oferty niskich stolików okolicznościowych NOVA Wood na nogach z drewna, użytkownik zyskuje możliwość ujednolicenia wyposażenia biura. Uzyskania takiego samego drewnianego stelaża NOVA Wood w takich meblach Narbutas jak biurka, stoły oraz fotele i sofy lounge. To pozwala na stworzenie spójnego i harmonijnego wystroju biura, co z pewnością wpłynie na pozytywną atmosferę w pracy.