MEBLE

Krzesło konferencyjne NUKE

Krzesło konferencyjne NUKE to bardzo interesująca i zwracająca uwagę propozycja służąca wyposażeniu sal konferencyjnych.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Krzesło konferencyjne NUKE to bardzo interesująca i zwracająca uwagę propozycja służąca wyposażeniu sal konferencyjnych. Ten model o prostym, a jednak unikalnym wzornictwie jest lekki, co pozwala bez problemu obchodzić się z nim według potrzeb. Mebel może być wybrany w wersji z podłokietnikami oraz bez nich. W obu przypadkach można je sztaplować do 5 sztuk.

Wiele ładnych i różnorodnych kolorów, w którym dostępne jest krzesło NUKE pozwoli dopasować je do danego wnętrza. I to niezależnie od tego, czy chcesz je ożywić stosując odważny kolor, czy wpasować stosując kolor stonowany. W każdym przypadku krzesło NUKE będzie doskonałym wyborem.

Wybierz krzesło do sali konferencyjnej z serii NUKE, gdy zależy Ci na poręczności, prostym, ale interesującym designie oraz ergonomii.