MEBLE

biurko bench noga drewniana OGI B

Zachęcamy do wybrania biurka podwójnego Ogi B w wersji bench. Biurko to cechuje się wysoką jakością wykonania i trwałością, co gwarantuje długą i bezproblemową eksploatację. Nogi biurka wykonane są z naturalnego drewna jesionowego, a blat z płyty MFC z obrzeżami ABS. Biurko posiada wiele praktycznych dodatków, takich jak mediaboxy, szyny kablowe, przepusty, haczyki, półeczki, organizery oraz panele akustyczne, które zwiększają funkcjonalność i wygodę użytkowania.

Biurko bench Ogi B jest zgodne z normami dotyczącymi trwałości i stabilności właściwymi dla mebli biurowych. Produkowane są w Polsce w fabryce .mdd i testowane na każdym etapie produkcji. Uniwersalny design biurka nawiązuje do tradycji skandynawskiej, dzięki czemu będzie pasował do każdego stylu i aranżacji wnętrza.
Biurko bench Ogi B zostało zaprojektowane z myślą o biurach typu open space, ale sprawdzi się również w mniejszych biurach o wyższym standardzie.

Korzyści użytkowania biurka bench Ogi B to przede wszystkim komfort pracy i funkcjonalność. Biurko zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika, a dzięki dodatkowym elementom jak przepusty kablowe, mediaboxy czy szyny kablowe ułatwi organizację przestrzeni biurowej. Dodatkowo opcjonalny blat przesuwny oraz blokada przesuwu blatu pozwolą na jeszcze większą swobodę i dostosowanie biurka do indywidualnych potrzeb.
Wszystkie te elementy sprawiają, że wybierając biurko bench Ogi B, użytkownik otrzymuje produkt o wysokiej jakości i funkcjonalności, który będzie służył przez wiele lat.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty