MEBLE

biurko OGI W

Jeśli szukasz funkcjonalnego i wygodnego biurka do Twojego biura, polecam wybór biurka Ogi W marki .mdd. Biurko to posiada wiele charakterystycznych cech, które zwiększają jego funkcjonalność i wygodę użytkowania. Charakterystyczny jest stelaż, górna część podblatowa jest metalowa. Część metalowa przechodzi w efektowne nogi wykonane z masywu drewnianego.

Biurko Ogi W jest produkowane w Polsce w fabryce .mdd i testowane na wszystkich etapach produkcji. Blat o grubości 28 mm jest wykonany z płyty melaminowanej z obrzeżami ABS, a stelaż z drewnianych nóg, pokryty bezbarwnym lakierem. Profil nogi 40×40 mm z elementem metalowym malowanym proszkowo. Między blatem a stelażem znajduje się dystans 10 mm, co zwiększa stabilność biurka.

Dodatkowo, biurko posiada opcjonalną szafkę managerską, która składa się z wieńca górnego i dolnego, półki, szuflady, frontu oraz stopki z możliwością regulacji poziomu. Szuflady są wyposażone w prowadnice rolkowe i blokadę wysuwu drugiej szuflady. Dostępne są również opcje z dopłatą, takie jak przepusty kablowe, mediaboxy, szyny kablowe i przepusty, haczyki, półeczki, organizery czy panele akustyczne, które zwiększają funkcjonalność i wygodę użytkowania biurka.

Wybierając biurko Ogi W, użytkownik uzyskuje wiele korzyści. Przede wszystkim biurko to jest bardzo wygodne i funkcjonalne, co pozwala na lepszą organizację przestrzeni roboczej. Dodatkowo, dzięki opcjonalnym dodatkom, biurko można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Biurko jest również solidnie wykonane, co zapewnia długotrwałe i bezpieczne użytkowanie.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty