MEBLE

Biurko ONE z regulowaną wysokością blatu

Biurko ONE z regulowanym blatem od Narbutas to doskonałe rozwiązanie dla każdego biura!

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Biurko ONE z regulowanym blatem od Narbutas to doskonałe rozwiązanie dla każdego biura!

Jego uniwersalne funkcje sit-stand zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o nowoczesnym środowisku pracy, idealnie dopasowując się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Biurka ONE sit-stand doskonale pasują do każdej przestrzeni biurowej, dzięki swojemu atrakcyjnemu designowi i doskonałej relacji jakości do ceny. Regulowany elektrycznie blat stanowi niezbędne narzędzie, które pozwala utrzymać wysoką produktywność pracowników i ich dobre samopoczucie w dynamicznym środowisku pracy.

Prawidłowa postawa jest ważna nie tylko podczas siedzenia, ale również podczas stania. Wystarczy wybrać odpowiednią wysokość blatu, dopasowaną do własnego wzrostu. Możesz zmieniać wysokość biurka za pomocą wygodnego przycisku. Biurko z regulowanym blatem ONE działa cicho i zużywa niewielką ilość energii w trybie bezczynności.

Dzięki uniwersalnemu designowi, to biurko typu sit-stand doskonale wpasuje się w różnorodne wnętrza biurowe. Pracując przy biurku z nogami w kształcie litery T, zyskasz większą swobodę ruchu, ponieważ będzie więcej miejsca zarówno pod stołem, jak i wokół niego.

Wybierz spośród dwóch rodzajów nóg metalowych – uniwersalnej lub lekkiej wersji designu. Dostępne są różne materiały i kombinacje kolorów, które pozwolą dopasować biurko do przestrzeni biurowej i harmonijnie uzupełnić rozwiązania wnętrzarskie.