MEBLE

Krzesło konferencyjne Orte

To biurowe krzesło konferencyjne z serii ORTE to minimalistyczne, stylowe i funkcjonalne rozwiązanie przy korzystnym stosunku jakości do ceny.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

To biurowe krzesło konferencyjne z serii ORTE to minimalistyczne, stylowe i funkcjonalne rozwiązanie przy korzystnym stosunku jakości do ceny. Konstrukcja jest lekka i daje wszechstronne możliwości aranżacji krzeseł. Podstawa to konstrukcja ze stali malowanej proszkowo (opcjonalnie z wysokowytrzymałego plastiku). Wyprofilowany dla najlepszej pozycji siedzącego kubełek jest tapicerowany, Krzesła dostępne są w różnych wariantach – na kółkach, na podstawie obrotowej lub metalowych płozach. Wśród propozycji znaleźć można również warianty z oparciem z tworzywa sztucznego, czy sklejki dębowej.

Krzesło konferencyjne ORTE daje możliwość zapewnienia miejsca do spoczynku w takich przestrzeniach jak poczekalnie, hole, ciągi komunikacyjne czy sale konferencyjne i wykładowe. Ich naturalnym środowiskiem są również takie strefy, jak dworce, czy lotniska.

Wybierz krzesła z serii ORTE, gdy zależy Ci na trwałości, prostocie i funkcjonalności przy optymalnej cenie.