MEBLE

krzesło konferencyjne Ox:co small

Obrotowe krzesło konferencyjne z regulacją wysokości z serii OX:CO SMALL to ciekawa, niebanalna propozycja, Ten mebel, w mniejszym niż standardowe rozmiarach zapewnia większą mobilność, przez swoją lekkość. Dzięki regulacji wysokości sprawdzi się przy różnego rodzaju blatach. Nieskomplikowana, ale interesująca forma siedziska sprawia, że mebel jest uniwersalny. Wnosi charakter do różnego rodzaju wnętrz, bez względu na to gdzie znajdziesz dla niego miejsce.

Seria OX:CO daje możliwości wprowadzenia ciekawego wzornictwa i funkcjonalności do różnego rodzaju przestrzeni. Meble z tej serii doskonale sprawdzą się zarówno w salach konferencyjnych, co strefach relaksu i odpoczynku. Ich przeznaczenie to też ciągi komunikacyjne. Prostota mebli OX:CO dopełniona ciekawymi akcentami sprawia, że meble OX:CO są bardzo uniwersalne. Krzesła z serii SMALL sprawdzają się jako krzesła dostawne. Zostały zaprojektowane pod kątem poręczności.

Wybierz meble OX:CO, gdy zależy Ci na funkcjonalnych meblach, przyciągających uwagę.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty