MEBLE

Fotel akustyczny Quadra QD PB

Ekranowany fotel akustyczny QUADRA QD PB

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Ekranowany fotel akustyczny QUADRA to siedzisko, którego wymiary to 725 x 710 x 1640 mm. Ekrany siedziska wykonane są z wykorzystaniem dźwiękochłonnej włókniny. Fotel dostępny jest w szerokiej palecie kolorystycznej.
Wraz z pozostałymi meblami i akcesoriami można stworzyć układy, które z powodzeniem można zaadoptować do różnych wnętrz.

System QUADRA to propozycja, dzięki której wyposażysz pomieszczenia biurowe, strefy pracy oraz relaksu. Dzięki ekranowaniu akustycznemu, z wykorzystaniem dźwiękochłonnej włókniny, można stworzyć miejsca, w których można odbyć rozmowy w atmosferze prywatności. Duże sofy z powodzeniem zapewnią przestrzeń do odpoczynku w recepcjach, ciągach komunikacyjnych i innego rodzaju pomieszczeniach. Fotele sprawdzą się, na przykład, do wydzielenia kącika kawowego.

Wybierz ekranowany fotel z serii QUADRA, gdy zależy Ci na modułowości i możliwości zapewnienia miejsca do rozmów czy odpoczynku wg Twojego pomysłu.