MEBLE

Sofa ekranowana akustycznie Quadra QD

Sofa ekranowana akustycznie z serii QUADRA to jeden z elementów systemu, który można konfigurować niemal dowolnie.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Sofa ekranowana akustycznie z serii QUADRA to jeden z elementów systemu, który można konfigurować niemal dowolnie. Wraz z pozostałymi meblami i akcesoriami można stworzyć układy, które z powodzeniem można zaadoptować do różnych wnętrz.

System QUADRA to propozycja, dzięki której wyposażysz pomieszczenia biurowe, strefy pracy oraz relaksu. Dzięki ekranowaniu akustycznemu, z wykorzystaniem dźwiękochłonnej włókniny, stworzysz miejsca, w których można odbyć rozmowy w atmosferze prywatności lub po prostu odpocząć. Duże sofy z powodzeniem zapewnią przestrzeń do odpoczynku w recepcjach, ciągach komunikacyjnych i innego rodzaju pomieszczeniach. Fotele czy sofy ekranowane dają możliwość wydzielenia takich miejsc z większej przestrzeni.

Wybierz sofę ekranowaną akustycznie z serii QUADRA, gdy zależy Ci na modułowości i możliwości zapewnienia miejsca do rozmów czy odpoczynku wg Twojego pomysłu.