MEBLE

Biurko ROUND

Biurka pracownicze ROUND to doskonałe rozwiązanie dla dużych biur typu open space. Dzięki systemowi ROUND możesz wykorzystać przestrzeń biurową w sposób efektywny i tworzyć komfortowe miejsca pracy, które spełniają potrzeby Twojego zespołu.

Kolekcja ROUND wyróżnia się organicznymi, zaokrąglonymi kształtami, które nie tylko wyglądają estetycznie, ale także są przyjemne w dotyku. Te elementy zachęcają do współpracy między członkami zespołu. Nogi z okrągłej metalowej rurki oraz delikatnie zaokrąglone krawędzie blatu nadają kolekcji wyjątkowego charakteru.

Biurka pracownicze ROUND są elastyczne i dostosowują się do różnych rozmiarów i układów biur. Możesz tworzyć otwarte przestrzenie pracy lub bardziej prywatne stanowiska, w zależności od potrzeb. Zestawy biurek są idealne dla zespołów współpracujących, a dodatkowe panele biurkowe zapewniają większą prywatność na indywidualnych stanowiskach.

System ROUND łączy biurka, szafki i ekrany, umożliwiając elastyczne i efektywne planowanie przestrzeni biurowej. Szafki biurkowe oraz półki jednostronne i dwupoziomowe pozwalają na przechowywanie osobistych przedmiotów i materiałów biurowych, a także na wyraźne oddzielenie przestrzeni roboczych.

Dodatkowo, system biurek ROUND umożliwia łatwe połączenie kilku miejsc pracy w jeden obwód elektryczny. Szafki posiadają wycięcia do zarządzania przewodami, co ułatwia dostawę energii do stanowisk pracy. Możesz również przechowywać urządzenia elektryczne w szafkach.

Oferujemy innowacyjny system biurek ROUND od Narbutas, który wspiera elastyczność, efektywność, współpracę i zdrowie pracowników. Ten uniwersalny system dostosowuje się do różnych potrzeb zespołów, a jego inspirujący design i funkcjonalność tworzą miejsca pracy sprzyjające rozwojowi i osiągnięciom pracowników.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty