MEBLE

panele akustyczne Selva do biurka

Panele akustyczne do biurka z linii SELVA DESK są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Panele akustyczne do biurka z linii SELVA DESK są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Elementy wykonane są w całości z poliestru oraz dostępne w różnych kolorach wykończenia. W komplecie występują metalowe uchwyty montażowe malowane proszkowo z uniwersalną śrubą dociskową. Uchwyty montażowe są przeznaczone do blatów o grubościach 15-45 mm.

Ścianki działowe przeznaczone do biurek zapewniają nie tylko komfort pod względem hałasu, ale również poczucie prywatności i możliwość skupienia na pracy. Dzięki panelom akustycznym SELVA DESK doskonale zniwelujesz pogłos w pomieszczeniach. Zwłaszcza tych, w których twarde podłogi, szkło czy beton mocno odbijają fale akustyczne. Panele akustyczne doskonale niwelują hałas i sprawiają, że komfort oraz jakość pracy jest zdecydowanie wyższa. Ich przeznaczenie, to otwarte przestrzenie, takie jak open space, otwarte biura, korytarze oraz wszystkie nowoczesne pomieszczenia.

Wybierz panele akustyczne, aby zwiększyć komfort i produktywność oraz zadbać o zdrowe warunki w miejscu pracy.