MEBLE

Kabina akustyczna SILENT-ROOM-S

Budka biurowa SILENT ROOM S to kabina do rozmów telefonicznych wymagających ciszy. SILENT ROOM redukuje słyszalność mowy o 23,3 dB. Zapewnia izolację akustyczną w obie strony.

Dzięki budce biurowej w komfortowych warunkach przeprowadzisz rozmowę telefoniczną w pobliżu swojego biurka. Budka akustyczna wyposażona jest w system wentylacji i oświetlenia wnętrza uruchamiany automatycznie, ale z możliwością regulacji. Wnętrze budki biurowej zawsze zwiera wykonaną z płyty MFC ściankę multimedialną, Ścianka pełni rolę kanału technicznego. Znajdziesz na niej regulację wentylacji i oświetlenia oraz niewielką półkę z gniazdem lub gniazdami z napięciem. Rama kabiny do biura SILENT ROOM S spawana jest metalowych profili, co zapewnia konstrukcji odpowiednią stabilność. Drzwi i opcjonalne szyby w ścianie tylnej wykonane ze szkła przezroczystego TSG 8 mm.

Ogromną zaletą budki akustycznej SILENT ROOM jest duża możliwość konfiguracji poszczególnych elementów. Możesz wybierać opcję z zewnętrzną ścianą z płyty MFC lub tapicerowaną. Tylna ściana, po obu stronach ścianki multimedialnej może być pełna lub przeszklona. We wnętrzu, zamiast szkła na tylnej ścianie można zamówić wypełnienie płytowe lub akustyczne. Wewnętrzne, boczne ściany kabiny akustycznej SILENT ROOM zawsze są tapicerowane. Co ciekawe, jeśli zechcesz pobawić się kolorami tkaniny paneli akustycznych, możesz wybrać po trzy różne kolory dla wnętrza i dla paneli na zewnątrz budki. Kabinę akustyczną można zamówić z podłogą, a jeśli chcesz ją ustawić bezpośrednio na wykładzinie w swoim biurze, to możesz zamówić wersję bez podłogi. Sam możesz zdecydować również o stronie, na którą otwierać się będą drzwi kabiny.

Jeśli urządzasz nowe biuro i chcesz, żeby meble biurowe i budki akustyczne pasowały do siebie stylistycznie i kolorystycznie, zapraszamy do kontaktu. Jeśli chcesz dobrać budkę do swojego wyposażenia w biurze, daj znać, pomożemy skonfigurować wygląd budki pod Twoje potrzeby.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty