MEBLE

KABINA AKUSTYCZNA SILENT-ROOM-XL

Budka akustyczna do spotkań w ciszy dla 6-8 osób.

Dzięki budce biurowej w komfortowych warunkach odbędziesz spotkanie z klientami albo współpracownikami nawet w głośnym biurze. Budka akustyczna do spotkań wyposażona jest w system wentylacji i oświetlenia wnętrza uruchamiany automatycznie, ale z możliwością regulacji. Wnętrze budki biurowej zwiera wykonaną z płyty MFC ściankę multimedialną, Ścianka pełni rolę kanału technicznego. Znajdziesz na niej regulację wentylacji i oświetlenia, gniazda z napięciem i opcjonalnie wieszak VESA na monitor. Wnętrze możesz zamówić ze stolikiem i krzesłami lub bez wyposażenia.
Rama kabiny do biura SILENT ROOM XL spawana jest metalowych profili, co zapewnia konstrukcji odpowiednią stabilność. Drzwi i szyby wykonane ze szkła przezroczystego TSG 8 mm.

Zaletą budki akustycznej SILENT ROOM jest duża możliwość konfiguracji poszczególnych elementów. Możesz wybrać opcję z zewnętrzną ścianą z płyty MFC lub tapicerowaną. Tylna ściana, po obu stronach ścianki multimedialnej może być pełna lub przeszklona. We wnętrzu, zamiast szkła na tylnej ścianie możesz zamówić wypełnienie płytowe lub akustyczne. Wewnętrzne, boczne ściany kabiny akustycznej SILENT ROOM zawsze są tapicerowane. Co ciekawe, jeśli zechcesz pobawić się kolorami tkaniny paneli akustycznych, możesz wybrać po trzy różne kolory dla wnętrza i dla paneli na zewnątrz budki. Do wyboru masz oczywiście kolory tapicerki foteli. Inny dla siedziska inny dla oparcia. Kabinę akustyczną w rozmiarze XL zamówisz zawsze z podłogą. Mniejsze kabiny można postawić bezpośrednio na wykładzinie w pomieszczeniu biurowym. Sam możesz zdecydować również o stronie zamontowane będą drzwi kabiny.

Jeśli urządzasz nowe biuro i chcesz, żeby meble biurowe i budki akustyczne pasowały do siebie stylistycznie i kolorystycznie, zapraszamy do kontaktu. Jeśli chcesz dobrać budkę do swojego wyposażenia w biurze, daj znać, pomożemy skonfigurować wygląd budki pod Twoje potrzeby.

W naszej znajdziesz również budkę telefoniczną SILENT ROOM S, 2 osobową budkę do spotkań SILENT ROOM M oraz biurową budkę dla 4 osób SILENT ROOM L.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty