MEBLE

Huśtawka social swing

Huśtawka SOCIAL SWING to niekonwencjonalne rozwiązanie do relaksu albo odbywania nieformalnych spotkań.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Huśtawka SOCIAL SWING to niekonwencjonalne rozwiązanie do relaksu albo odbywania nieformalnych spotkań. Składa się z konstrukcji metalowej malowanej proszkowo z tapicerowanymi ściankami. Wszystko oparte jest o drewnianą konstrukcję wykończoną sztuczną trawą. Do zabezpieczenia przed zbyt mocnym wychyleniem służy nylonowy pas, który łączy siedzisko z podstawą. Przedstawiona wersja huśtawki składa się z czterech ruchomych siedzisk oraz podwójnej kanapy. W takim zestawieniu odbędziesz energiczne, kreatywne dyskusje, jak również odpoczniesz w towarzystwie współpracowników.

Huśtawka jest znakomitym rozwiązaniem, które ma zapewnić relaks i pobudzić kreatywność w czasie przerwy od pracy. Wykorzystaj huśtawkę do odbycia nieformalnych spotkań i rozmów.

Wybierz huśtawkę z serii SOCIAL SWING, gdy szukasz nietypowego rozwiązania, które pobudzi kreatywność i zapewni doskonały odpoczynek