MEBLE

stół do spotkań TB CONFERENCE z blatem drewnianym

Stół konferencyjny TB CONFERENCE to mebel o skandynawskim wzornictwie, czyli łączący prostotę kształtów, z elegancją i funkcjonalnością.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Opis produktu

Stół konferencyjny TB CONFERENCE to mebel o skandynawskim wzornictwie, czyli łączący prostotę kształtów, z elegancją i funkcjonalnością. Jego wymiary to 3000 x 1100 x 760 mm zapewniając miejsce do pracy dla, co najmniej, dwóch osób. Blat stołu jest wykonany z litego drewna dębowego, a konstrukcja to stal malowana proszkowo. Stół można też opcjonalnie wyposażyć w różnego rodzaju akcesoria. Są to między innymi mediaporty, łączniki do stołów zapobiegające klawiszowaniu się blatów zestawionych razem, oraz stopki do różnych rodzajów posadzki.

Stół TB CONFERENCE został zaprojektowany z przeznaczeniem do sal konferencyjnych, przestrzeni coworkingowych, czy regularnych pomieszczeń biurowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapewnisz miejsce wspólnej pracy dla większej liczby pracowników.

Wybierz stół konferencyjny TB CONFERENCE, gdy zależy Ci na stylowym designie oraz solidności i trwałości.