MEBLE

Biurko TB HR z regulowanym elektrycznie blatem

Biurko z regulowanym blatem TB HR to mebel o zaawansowanych funkcjach. Wbudowany sterownik zapamiętuje preferowane, indywidualne ustawienia wysokości blatu, dzięki czemu w prosty sposób możemy przejść do wybranej przez siebie wcześniej pozycji pracy. Biurkiem steruje się na trzy różne sposoby. Można to zrobić za pomocą panelu przy biurku, dzięki aplikacji mobilnej lub komputerowej (co umożliwia łączność Bluetooth). Zakres regulacji biurka TB HR to 610 – 1260 mm. Blat dostępny jest w różnych rozmiarach oraz kolorystyce. Różne wersje kolorystyczne dotyczą również podstawy biurka.

Mebel z regulowanym elektrycznie blatem to odpowiedź na potrzeby osób spędzających dużo czasu przy pracy biurowej. Zmiana pozycji pracy zmniejsza zmęczenie wynikające z pracy w jednej pozycji i zdecydowanie zwiększa produktywność. Dzięki dołączonej aplikacji biurko samo przypomni o zmianie pozycji w wyznaczonym czasie.

Wybierz biurko typu sit&stand, jeśli zależy Ci na zaawansowanych rozwiązaniach, wygodzie i trwałości.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wyślij formularz lub zadzwoń.
Tel. +48 603 064 030

Każdy mebel występuje w różnych konfiguracjach. W celu przygotowania oferty potrzebujemy ustalić szczegóły telefonicznie.

Podobne produkty